Burnočiai, tulpės ir dažai

2 komentarai
Savaitgaliai

Trys sekmadienio dalykai:

1. Burnočiai, kuriuos radau prieš savaitę grybaudama prekybcentryje. Pūstos sėklos su medumi, pilnos geležies ir magnio. Pamaniau, kad geras mineralinis triukas, tad nusipirkau juos labiau sau, bet akivaizdu, kad namie atsirado ir draugė.

2. Kovo aštunta – keista šventė, vintažinė ir nesusipratiminė. Užtai tulpės (ne moterys), atsirandančios namuose, bendru su vyru sutarimu, puošia! Pamenu, jei norėdavai supykdyt mano mamą, reikėdavo pamiršti, kad ji nemėgsta karamelinių ledų ir tulpių. Todėl pastarųjų namuose – nebūtum užuodęs. Gal dėl to man joms norisi atlygint skriaudą ir nuplėšt tarybinio atviruko suknią. Bekontekstės, puikiai kvepiančios ir kažkaip intymiai šiugždančios – tokios dabar pas mus ir gurkšnoja vandenį iš stiklinės.

3. Dailės būrelis, kurį veda tėtis. Kartais būna dramatiškas, neutralūs nelieka net žiūrovai, sienos, grindys.

Share on FacebookPin on Pinterest

2 Comments

  1. Na, tu jau labai dainai čia sugalvojai.
    As dabar skaitau tokia knyga Pamuk „The Museum of Innosence.“ Mintis ta pati, tik tematika kita. Na, o apie tėvelio veda mus dailės burelius visai nenustebau. Nors būdamas vaikas mokinosi smuiku griežti , manau butu geriau lankęs piešimo pamokas. Paklausk jo ar dar turi ta piešinį , kuriame paukštis nesantis eriuka virš kalnu pavaizduotas. Kabojo bute koridoriuje ilga laiką.
    Labai idomu pasiskaitineti,Aiste, ir nuotraukas pažiūrėti. Turi ir rašytojos gyslelę . Jau labai gražiai lietuviskai rašote . Iki.

    • uilgoji says

      Vida, smagu išgirst, kad skaitot. Taip taip, Darius dabar pas mus vieno paveikslo galerijos kuratorius. Turim atskirą vietą ant sienos, kur kas porą savaičių atsiranda naujas jų su Ūla piešinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *