Instagramo mamos: @nor_folk

1 komentaras
Instagramo mamos

Fiona – viena pirmųjų sekamų mamų nuo laikų, kai įkritau į Instagram’ą. Į jos šviesų, minimalistinio dizaino ir dvimečio šviesiaplaukio juokų pripildytą profilį užsuka beveik 47 tūkst. žiūrėtojų. Kartais draugiškus Fionos komentarus randu ir po savo nuotraukomis, todėl išdrįsau pakviesti ją mini interviu, kuris ėmė ir įvyko.

06-nor folk5

Fiona, ar galėtum save pristatyti?
Esu Fiona Burrage, man 31-eri, gyvenu buvusios gamyklos patalpose Norfolk’e, Anglijoje, kartu su vyru Bobby ir sūnumi Stanley. 2015-tų kovą mes pristatėme savo grafiniu dizainu paremtą gyvenimo būdo prekės ženklą „Nor-Folk”. Kuriame produktus ir jų dizainą žmonėms, kurie gėrisi minimalizmu. Tai yra priežastis, dėl kurios esu pakankamai užimta. Kai nebūnu darbe, dažniausiai planuoju naujas verslo idėjas arba nuotykius mūsų šeimai.

12-nor folk11

„Nor-Folk” įkūrėte šiemet. Kaip jums sekasi dabar?
Viskas nutiko lyg beprotiškas viesulas. Prieš įkuriant „Nor-Folk“ su vyru konsultavome dizaino klausimais (ką iki šiol tebedarome), taigi puiku, kad turėjome progų pajusti savo būsimo verslo sritį iš vidaus. Kai atsirado Stanley, pasaulį pradėjau matyti šiek tiek kitaip ir pamaniau, kad galime sukurti savo prekės ženklą, kuris būtų skirtas žmonėms, mėgstantiems tuos pačius dalykus, kaip ir mes. Tikra laimė apėmė supratus, kad jų yra daugybė.

14-nor folk13

Ar daug ateities projektų, susijusių su „Nor-Folk“, jau sukasi Tavo galvoje?
Taip, nuolat apie tai galvoju. Kitąmet visus drabužius siųsime iš mūsų pačių sukurto rašto, pristatysime naujus modelius ir stilius. Taip pat planuojame tęsti bendradarbiavimą su panašiai mąstančiais prekių ženklais ir ieškosime naujų rinkų. Artėjant metų pabaigai, galvoju pradėti rašyti knygą, paremtą mano patirtimi.

07-nor folk6

Jūsų namai – nuostabūs. Žinau, kad jų istorija – įdomi. Ar papasakosi, kaip susikūrėte šią šviesią ir erdvią vietą?
Mūsų namai – buvusios gamyklos patalpos. Įsigijome juos, kai Stanley buvo 5 mėnesiai. Ir, tiesą sakant, prieš tai mes gyvenome viduriniame aukšte, tačiau visuomet svajojome apie erdvę, kurią turime dabar. Pro buto langus matyti mūsų miestas, katedra ir futbolo klubas. Prieš tai erdvė priklausė inžinierių įmonei, čia buvo piešimo kamabariai. Mums patinka mintis, kad, būdami dizaineriai, tęsiame šios vietos kūrybinę paskirtį. Tai labai šviesūs ir tuo pačiu jaukūs namai.

Kitą savaitę planuojame pradėti darbus ir po 2-3 savaičių vonios kambarį įkurti antrame aukšte. Kad esančio pirmame – galėtume atsisakyti. Vietoj jo svajoju apie lauko dušą ir papildomas vietas atsisėsti mūsų terasoje ant stogo. Visuomet galėčiau kažką naujo pridėti mūsų namams – tai ir darau! Namai auga kartu su mumis.

11-nor folk10 10-nor folk9 09-nor folk8

Koks yra Tavo berniukas Stanley?
Stanley yra berniukiškas berniukas. Jis – pilnas energijos ir negali išbūti vietoje. Bet tuo pačiu sūnus yra labai mielas ir mėgsta duoti bučkius sutiktiems žmonėms. Jo mėgstamiausi žaislai: Lego Duplo, Brio ir mašinėlės. Oh, ir jis dievina Maiklo Džeksono dainas, visai kaip ir jo mama.

13-nor folk12

Kaip apibūdintum šiuolaikinę mamą ir ar pati save taip vadintum?
Motinystė tikrai padarė mane geresniu žmogumi. Aš – daug tolerantiškesnė, kantresnė, kūrybiškesnė ir, žinoma, labiau pavargusi. Kartais pagalvoju apie tai, kad būtų puiku skirti visą savo laiką „Nor-Folk“ ir būti itin kruopščiai, kokia aš esu be savo šeimos, bet be Stanley šio verslo išvis nebūtų buvę. Taip, savo palankiu požiūriu į technologijas ir įvairių įrankių gebėjimą palengvinti gyvenimą, galėčiau būti pavadinta šiuolaikine mama, tačiau aš esu stipriai pamilusi savo mažąjį berniuką ir, kai nedirbu, absoliučiai klasikiniu būdu vertinu kartu su juo praleidžiamą laiką.

02-nor folk1 03-nor folk2

Share on FacebookPin on Pinterest

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *