Jaukių namų savaitgalis

7 komentarai
Savaitgaliai

Šis savaitgalis buvo jaukių namų. O namai – ne tik mūsų. Bet jei nuo pradžių, tai čia – kokteilių laboratorija. Ta proga, kad Ūla labai mėgsta juos gaminti ir ragauti, ruošiamės pristatyti Ū ilgosios kokteilių meniu kartu su labai malonia koloboracija. Tik laikytis recepto pavyksta ne visada, mat vos nulupu mandariną – jo jau nebėr. Todėl užsirašiau sau priminimą – kuo ilgiau ruošiesi, tuo mažiau ingredientų lieka.

Kiti jaukūs namai – pusseserių. Ten Ūla skęsta apsikabinimuose, baltame kalytės Belos kailyje, nematytų žaislų rūmuose ir skanėstuose, kuriuos gamina ne tik teta, bet ir vyriausioji pusseserė. Kol ši kepė keksus, Ūla buvo pakviesta išsirinkti animacinį filmą iš DVD bibliotekos.

Šuniškasis drabužių derinys – Ūlos pačios. Neatsidžiaugiu, kaip ji užsikrėtė spalvų derinimu. Visad ieško atitikmenų ir pirštu rodo man: „Čia rožinė ir čia rožinė“. Viršutinis šuo – draugų Almost Me, kurie vis daugiau keturkojų mylėtojų pradžiugina skirtingų veislių aplikacijomis, o apatinė šuniška/katiniška kompanija – Next Lietuva, irgi blogo bičiulių.

Kol grįžom namo, mažoji paniro į sapnus, tad turėjau progą persodinti savo augalyną, kartu su Apolonu pavartyti Jaunojo tapytojo prizo konkursantų darbus (aplankykite parodą Valakampių Pakrantėje) ir padaryti puse Ūlos advento kalendoriaus. Sneak peek’as Instagram’e (;

Share on FacebookPin on Pinterest

7 Comments

 1. Ugnė says

  Jūsų, blog’as nuostabus;)
  Estetika ir kūrybiškimas susipina su šilta emocija, kuri skatina ne tik domėtis gerais- mažais dalykais, bet ir turėti vaikų;)))
  Neišsenkančių idėjų!

  • Ū ilgoji says

   Ugne, į balutę sutekėjau, kol perskaičiau visus Tavo gražius žodžius. Ačiū!

 2. Gaziulka says

  Bandau suvesti galus – Pakrantė yra buvęs/tas pats rupert?

  • Ū ilgoji says

   Yesss. Aš irgi nesuvedžiau, kol GPS’as nenuvedė iki Rupert’o.

 3. Jetau, kaip mielai ir išradingai leidote savaitgalį. Mūsų savaitgalis buvo su vyro įrankių dėže, mokėmės kalti vinį ir kitokius vyriškus darbelius.

 4. Kaip fainai!!! O ką veikiat šiltom dienom? Mes šį savaitgalį terasoj po skėčiais prabuvom, piešinius piešėm, ėjom į baseiną maudytis. Karšta buvo 😀

 5. Man visada įdomu kaip atrodo veiklių, smagių žmonių buitis, kurie atrodo nepaprasti, bet kartu ir paprasti. Ką valgo, ką perka, kokius buities prietaisus naudoja, ar net kaip šildosi. Gal galėtumėt kažką papasakoti buitiškesnio?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *