Puokštė naujų vietų Vilniuje

1 komentaras
Savaitgaliai

„Delta Mityba“ nuotr.

Ar esat naujų vietų entuziastai, kurie pasižada kartą per savaitę palikti vaiką babytei ir suorganizuoti sau pasimatymą vis kitoje, dar neišbandytoje maisto ir gėrimų įstaigoje? Nieko nieko, kad tą planą pavyksta įgyvendinti tik kas penktą savaitgalį. Užtai turiu jums sąrašą, kuriame galima dėti pliusus tiek einant su vaikais, tiek ir be jų.

Pastaba: dalis vietų gali būti neseniai išdygusios tik mano akiratyje, šeimininkų įkurtuvių datos – neklausiau.

I Š B A N D Y T O S

Coffee1 turi du padalinius – Pilies gatvėje ir Užupyje. Abi vietos – neIKEAjinės, o kalbūs šeimininkai daug eksperimentuoja (pavyzdžiui, patys gamina pistacijų ledus).  Užsuki ir malonu pabūt.

Pienas ne vienas lentynose turi tik sausų pusryčių dėžutes, įvairaus pieno (ir braškinio, ir migdolinio) bei pabarstukų (oreo trupinių, zefyrų, šokolado drožlių). Užtai ant stalo ir sienų – daug 90-tųjų pop atributų, tad buvo linksma Ūlą pamokint žaist tetrį ir parodyt Donaldo komiksus.

Casa La Familia – skelbiu šeimos picerijų karaliene. Naują vietą įkūrė jau seniai mėgstamo restorano „Namai“ šeimininkai ir čia kepa vegetariškas picas (būtinai ragaukit su burokėliais ir miško grybais), o vaikams yra paruošę visą kambarį su medine pilim, daug žaislų ir mini–tualetu reikalų kambarėlyje.

Delta mityba – Naujamiestyje įsikūrusi pietų vieta (kurią išbandyti galima ir ketvirtadienio vakare specialių vakarienių metu). Apsilaižytini patiekalai iš labai kokybiškų ingredientų, atvira virtuvė ir adekvati kaina.

Ramenas ir pagaliukai – skanūs, tikrai. Įkvepia pasigaminti panašius namuose už pigiau, haha.

Holigans – naminis vegetariškas maistas prie stoties. Kiek buvom – tiek pasisekė, labai skaniai persivalgėm. Nesu tikra kada, bet specialiomis dienomis galima susimokėti vieną mokestį ir dėtis, kiek norisi – tuomet ir gresia gardusis apsivalgymas.

Plus Plus Plus – vakarais į ją renkasi daugiausiai studentai, bet savaitgaliais galima reikalaut išnešti vaikišką staliuką su flomasteriais ir pavalgyt skanių sumuštinių, pavadintų montaditomis. Ingredientai vežami iš Ispanijos, o kainos – bene viskas po 1 Eur.

Gaspar’s gastrolounge – išgirtoji ir įvertintoji Gaspar’s vieta atidarė užkandžių brolį. Kiek ragavau – viskas skanu. Tinka ateit vakare, be mažųjų.

Džiaugsmas – „Stebuklų“ autoriaus restoranas, kuriam identitetą kūrė kolegos, tad negaliu būti visai nešališka. Bet kuriuo atveju, duodu vietai dešimt balų, nes viskas puiku – nuo interjero iki to, kas atsiduria ant liežuvio.

Rise mane iš naujo supažindino su sušiais. Įstabiai pateikiami lėkštėje primena sodą. Daug gardžių vegetariškų opcijų.

Habit – „Atostogų“ desertinės šeimininkų vieta, įsikūrusi puikioje kampinėje vietoje Gedimino prospekte. Valgiau ten tik pietus ir patiko. Nors tiek kainos, tiek porcijų dydžiai – dedikuoti gurmanams.

The Great Tit – mėgstamiausia vieta vynui ar alui su riešutų užkanda. Vis matau, kad gamina ir pietus, bet nepataikau išbandyti.

N E P A T I K R I N T O S

Kanapinė Krautuvė – krautuvė-kavinukė, kurioje viskas iš kanapių. Praėjus atrodė jaukiai, o ir meniu intriguoja (kanapinė kava, kanapinis limonadas, vegetariškas kanamuštinis etc.).

Rise Vilnius + Taste Map – erdvi vieta kavai ir darbams. Veikia iki 18-tos valandos, tad tinka užsukti mamystės atostogose esančioms arba netoli Seimo freelancinančioms.

16i kava – Ševčenkos loftų kieme įsikūrusi kavinė irgi dirba tik darbo metu, tad vis nepakeliui, bet vilioja.

Vaflių namai – į kuriuose noriu nusivesti Ūlą desertui.

Gatvės kepėjai – užsitikrinę gerą reputaciją, pradėjo kepti picas.

Gyoza – Vokiečių gatvėje japoniškus koldūnus verdanti vieta, skaičiau, turi ir veganiškų opcijų.

Šiam kartui tiek. Į sveikatą!

Share on FacebookPin on Pinterest

1 Comment

  1. Pingback: Kiek naujų vietų Vilniuje! | Ū ilgoji

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *