Obuoliukės gimtadienis

2 komentarai
Savaitgaliai

Iš paprastos dienos padaryti geriausią – užtrunka pusvalandį. Kelios mažos smulkmenos ir vaiko lūpų kampučiai pasiekia ausis. Svarbiausia visa tai sureikšmintai pavadinti gimtadieniu. Ir paieškoti jubiliato žaislų dėžėje. Šįkart atėjo Ūlos mėgstamiausio (nes į ją panašiausio) ponio – Obuoliukės eilė. Tad gimtadienio tema buvo aiški, tereikėjo keletos dekoracijų, žaidimo idėjos ir, aišku, paties svarbiausio – gimtadienio torto.

Obuoliniai balionai

Juos pamačiau – Pinterest’e, tik su žymiai didesniais lapais. O kai tokius pabandžiau pati – balionai tiesiog nusviro nuo svorio, tad reikėjo pamažinti. Manau, kad būtų suveikęs ir plonesnis popierius, bet pirkau storą dvipusį. Ūlai šoktelėjo akys ant kaktos, kai įėjo į kambarį. Nuostabu, kad vaikus taip lengva nustebinti.

Obuolinis tortas

Jau ne pirmą kartą Ūlos žaislų gimtadieniams naudoju IKI mažąją konditeriją. Man labai gražios (ir mini-tortui tinkamos) atrodo tartaletės, bet šįkart pasisekė labiau. Nes gimtadienis (priminsiu toms, kurių vaikai neserga ponių liga) – juk Obuoliukės. Jeigu pamačiusi obuolinius balionus Ūla šokdino akis, tai šioje vietoje jau pradėjo klykauti iš laimės. O aš pasidžiaugiau dėl kito dalyko. Gerieji faktai, kurie paaiškėjo perskaičius mažojo kepinio etiketę: vien natūralios vaisių ir uogų tyrės, be to nėra dirbtinių saldiklių. Valio, kad galima nusipirkti tai, ką gamintum kaip sau (jei mokėtum gaminti, haha).

Obuolinis žaidimas

Šis – iš laikų, kai tėvai būdavo kviečiami į savo draugų vestuves. Labai nostalgiška, bet tuo pačiu – super linksma. Veiksmas vyko balkone, kad mažiau prisitaškytų. Tikslas – neliečiant su rankomis, dantimis pagauti beplaukiojančius obuolius. Ai, tiesa, šitą žaidimą reikia žaisti dviese su dviem dubenimis ir tuomet varžytis, kuris greičiau, bet Ūlai ir su savim pakovot juoko užteko. Gal dar būtų pravertęs gilesnis dubuo. Nors, kitą vertus, tada ir obuolio būtų mažiau apgraužta.

Finalinė scena – balionų paleidimas į orą taip meistriškai, kad du nusileido į tų pačių kaimynų balkoną. Linkėjimai jiems, jei netyčia skaito šias eilutes.

Share on FacebookPin on Pinterest

2 Comments

  1. Rut says

    Geras, mes irgi turbūt kokį pusmetį, kas antrą dieną šventėm ir šventėm obuoliukės gimtadienį 😁

  2. Siuzana says

    Super gimtadienis👏Išradinga mama😉Pas mus tai buvo vaivorykštės gimtadienis,obuoliukė liko kititiems metams🙊🙈🐵

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *