Savaitgalio pasaulis

13 komentarų
Savaitgaliai

Man patinka savaitgalį dedikuoti šeimai, todėl stengiuosi neorganizuoti jokių susitikimų, kuriuose negalėtų dalyvauti mano pūkiaplaukiai. Šeštadienį suveikė saulės baterijos, tad aplankėm daug vietų vienu kartu.

Ant Tauro kalno vykusiame sendaikčių turgelyje Ū išsirinko du vinilus. Dar jai negimus, vis gaudydavau plokštelines pasakas, tad dabar Ū jau turi kokių 15-kos vienetų minikolekciją.

01-IMG_9643 02-IMG_9610 03-IMG_9601 04-IMG_9608 05-IMG_9621 06-IMG_9625 07-IMG_9650 08-IMG_9655

Ėjom penėti storųjų Bernardinų sodo ančių – atidavėm senstelėjusius tortilijų papločius (Ū tėtis D užnešė į namus madą bent kartą per savaitę susisukt daržoves į tortiliją, tad galim vadinti tai populiariausiu mūsų vasaros patiekalu). Bernardinų sodo pradžioje (arba gale, jei nuo Užupio pradėsit) įsikūrę kavos namai Strange Love gauna tris komplimentus – už šviesią erdvę, pilną augalėlių, minkščiausios mieste kiemo žolės kvadratą, kuriame galima daryt kūlversčius ar šiaip ištempt kojas, ir, aišku, gėrimų meniu.

09-IMG_9695 10-IMG_9757 11-IMG_9762 12-IMG_9783

Apžiūrėjom tris parodas ŠMC, tik šįkart nustebino ponios prižiūrėtojos, lazeriniais žvilgsniais nužiūrinėjančios, ką Ū veikia interaktyvioje parodoje. Nedaug Vilniuje turim interaktyvių muziejų (gal tik Pinigų?), o štai atsiveža užsieniečių parodą, kurios paskirtis – žaisti su eskponatais, ir sulaukiu pastabos, kad Ū per garsiai dainuoja į mikrofoną, kurio prinicipas – balsu valdyti riedantį kamuoliuką. „Suprantat, kiti tik pabando ir viskas. O jūsų vaikas, man atrodė, labai jau ilgai dainavo“. Na, taip, kompleksuotieji suaugusieji tik pabando ir net nesistengia žaidimo sužaisti iš tikrųjų. Dar sakė: „Prašau nelankstyti popieriaus lapo“, kai Ū paėmė atspausdintą A4-tuką, padėtą šalia instaliacijos. Žodžiu, ŠMC kolektyvas šįkart elgėsi panašiai, kaip E. Wurmo tėvai, savo griežtu ir ribojančiu auklėjimu įkvėpę jį sukurti „Siaurą namą“ – iki vieno metro pločio sustumtą jo vaikystės namų prototipą. Tik įdomu visgi, kodėl jį paguldė (ar dėl to, kad kitaip netilpo?), nes panaršiusi pamačiau, kad visur kitur šis namas eksponuojamas vertikaliai. Ir tuomet jį daug įdomiau apžiūrinėti.

13-IMG_9796 14-IMG_9798

Pietauti nukeliavom į Fresh Friendly Family, kurį taip norėjau išbandyti, nes gražių atsiliepimų girdėjau. Iš tikrųjų, jei norisi pavalgyti kieme (daugiabučio), kol vaikas ramiai išbando visokio plauko žaislus (karstynės, sūpynės, smėlio dėžė, būgnai, pasipirtukai, dviratukai ir pan.), kurie, matyti, jau nugyveno savo gana pilnavertį gyvenimą, tuomet – tiks. Tačiau aš šįkart nusivyliau daugiau dalykų, nei apsidžiaugiau. Man pasirodė ir kainos neadekvačios, ir maistas neįspūdingas (kaip Nidos Snobe užsisakėme beveik tą patį – aš – salotų, Ū – blynų su uogomis, o D – burgerį ir gavome žymiai kukliau (ne kiekio, o ingredientų prasme) už daugiau), ir aplinka – estetiškai neišbaigta (pavyzdžiui, apvalus stalas su vidury jo telkšančiu purvino vandens šuliniu – nelabai tasty).

Dienos dušui – Užutrakio vanduo su antimis ir anksčiau nepastebėtais kupolais. O savaitgalio užbaigtuvės – Halės turgaus vaišės.

15-IMG_9888 16-IMG_9853 17-IMG_9813 18-IMG_9540

Share on FacebookPin on Pinterest

13 Comments

 1. Irina says

  Sveiki, pilnai pritariu Jums del FFF restorano ir Mes su seima apsilankem ten 2 kartus,nes nepatikejom,kad taip isgirtas restoranas gali buti toks baisus!:(zaislai purvini,viskas suluzo,meniu teko laukti 10 min kol patys nuejom pasiimti,padavejas isvis neregavo i mus,nors buvo tik 2 staliukai uzimti,apie maista nekalbesiu isvis ,o tualete buvo taip purvina ir net popieriaus nebuvo nei ranku nuvalyti nei kito!tai kas tada virtuveje darosi?anti sanitarines salygos!apie ta fontana su slapiais,purvinais ir suluzusiai zaislais isvis nekalbu:(o kai kita diena parasiau jiems komentara apie ta siaubinga vaizdza,bet tikrai nepykta,o su palinkiejimais pasitvarkyti,tai jie tiesiog ji istrine is fcb puslapio ir visiskai nesuregavo…pritariu Jusu nuomonei!nes galvojau as cia viena tokia „pasikelusi“ ir isranki 🙂

 2. U. says

  Smagus Jūsų savaitgalis! Strange love puikūs!
  FFF – pagaliau skaitau tinkamą atsiliepimą. Nes nu niekaip nesupratau kaip gali taip skirtis nuomonė, visi tik giria, džiaugiasi. Mes pas juos lankėmės pirmąją dieną, nes sutapo proga ir jie kaip tik buvo pasiruošę dirbti. Vedėmės kompaniją draugų. Tai už pateiktus patiekalus, už jų deklaruojamą meilę maistui… Man buvo gėda. Beigeliai nei įkandami, nei peiliu, nors ruošti specialiai mums! Daigai patiekale nešviežūs. Kiaušinienė avokade guminė. Na mano nuomone startas buvo labai labai silpnas, ir tikrai nenoriu eiti pabandyti, kaip jiems sekasi dabar. Netikiu jog kas pasikeitė.
  Geriau būtų tik Napoleoną kepę, kuris tikrai skanus.

  • Ū ilgoji says

   Mes irgi sutartinai palinksėjom, kad antro šanso duot šįkart nesinori.

  • Rūta says

   Miela, Ugne,

   Nedaugiazodziausiu apie tai, kiek buvo stengtasi del jusu pusryciu, ar apie tai,kad maistas buvo uzsakytas is anksto tam tikrai valandai,o zmones rinkosi veluodami ir del to maistas salo. Ar apie tai,kad vis jusu klusteledavau, ar viskas vyksta sklandziai,o pabaigoje jus dekojote uz gera laika.
   Garstyciu daigus galite rasti ir paprastoje parduotuveje. Pauostykite juos.

   Turbut niekada taip ir nebesuprasiu is kur pas zmones tiek pykcio.

   Ruta
   Fresh Friendly Family

 3. Renata says

  O mes su seima nuolatos lankomes tam restoranelyje. Puikiai priima ir nuteikia. Ir skanu labai. Kazkaip keista, kiek cia daug visokiu vertintoju – uzkalniu ant zemes.

  • Ū ilgoji says

   Mačiau, kad pats Užkalnis šią vietą pagyrė, tad palyginimas – nelabai taiklus (: Aš su teigiamu nusistatymu ėjau, bet patirtis nuvylė. Kaip ir kitas komentatores, matyt.

   • Renata says

    Savo blogu geriau kurkite pozityvia erdve, o ne vieta piktoms moterims „paloti“. Nes dabar pasirode, kad tiesiog norejote papriesgyniauti uzkalniui. Neoriginalu.

    • Ū ilgoji says

     Iš Jūsų pasisakymų atrodo lyg būtumėt asmeniškai priėmusi (: Esat teisi, dėl pozityvo. Blogo tikslas – jį skleisti, tad panašių „kritikų“ bus mažai. O šią įdėjau dėl to, kad prieš tai buvusiame įraše (http://uilgoji.lt/mazi-dalykai/) rekomendavau užsukti, tačiau pati apsilankiusi, rekomendaciją atsiimu. O šiaip – juk viskas gerai, jei nuomonės nesutampa!

 4. Renata says

  Taip, as tikrai kazkaip labai asmeniskai sureagavau, nes jusu bloga skaiciau tik todel, kad jis man pasirode priesingas supermamoms, o su siuo postu ir su kitu damu komentarais ( ir ypac jusu komentarais atgalios – „yla islindo is maiso“) as siuo blogu labai stipriau nusivyliau.

 5. laukinisAngelas says

  O aš manau kaip tik priešingai, U ilgoji kaip tik ir kuria pozityvia, originalę, tiesiog avangardinę internetinę erdvę su puikiais nuotykių aptarimais, nuotraukomis, kur tiek žaismo, spalvų, tiek judesio, kaip tik kiek čia pozityvo , kūrybos ir meilės!!!tad Renata, neužsiciklinkit…naturalu kad kažką galima ir sukritikuot, nes šiaip viskas čia tobula, tikrai U ilgoji be galo įkvepia, keliauti, pažinti, ieškoti,patirti nuotykių ir dar įdomiai rengti savo dukryte;))

 6. Milda says

  Oooo! Pasakos plokštelėje! Vaikystėje turėjau didelę kolekciją ir visas mokėjau mintinai. Labai noriu, kad maniskis jomis susižavėtų, bet bijau, kad nutiks kas betransportuojant..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *