Bobo Choses tapyba + dovana

Parašyk komentarą
Gražūs daiktai

Bobo Choses drabužiai siuvami Mataro miestelyje, įsikūrusiame ant Viduržemio jūros kranto, 30 km nuo Barselonos. Čia, buvusiame žaislų fabrike, kuriamos ir ispaniškai ryškios, ranka pieštos iliustracijos, kuriomis vėliau mirga aukščiausios kokybės audiniai. Pradėję 2008-aisiais, šiemet Bobo Choses yra vieni stipriausių vaikų madoje. Pavasariui – vasarai jie pristatė ne tik vaikiškų drabužių liniją, bet ir moterišką jos versiją bei keletą aksesuarų namams.

„Der Blaue Reiter“ kolekcija įkvėpta penkių skirtingų tautybių menininkų – olando Vincento Van Gogo, ruso Vasilijaus Kandinskio, prancūzo Henri Matiso, amerikiečio Džeksono Poloko ir ispano Pablo Pikaso. Apžiūrint kolekciją, nesunku sujungti šias pavardes su drabužių raštais. Laisvos, judesių nevaržančios formos ir kūrybai įkvepiančios spalvos – tai, ką tuojau pamatysite fotografijose.

1-BOBO_CHOSES__www.kickthemoon.eu__SS_2016_10867 01-bobo 1-bobo14 02-bobo2 03-bobo3 04-bobo4  06-bobo6 08-bobo8 09-bobo9 10-bobo10 11-bobo11

D o v a n a

Kartu su Kick The Moon, kurie, dideliam mano džiaugsmui, sukirto rankomis su graibstomu Bobo ir į Lietuvą atvežė ispaniškų spalvų, dovanojame 35 Eur kuponą Bobo Choses kolekcijai. Žaidimas vyksta Instagram’e ir turi keletą taisyklių: 1. Reikėtų tapti @uilgoji ir @kickthemoon_shop sekėjais. 2. Įkelti naują ar pažymėti seną (jei tokią jau turite) nuotrauką, kurioje jūsų mažasis menininkas (-ė ar -ai) giliame kūrybiniame procese. Žymėti reiktų šiuo hashtag’u #bobochosesartists 3. Ach! Trečio dalyko nebėra. Laimėtoją paskelbsime penktadienį, kovo 18 d. Iš anksto siunčiu linkėjimą tam, kuris turės ypatingą drabužį savo spintoje.

Pabaigai – trumpa istorija. Kai fotografavau Ūlą konkursinei nuotraukai, Barbora – didžioji ryškių spalvų mėgėja – suko ratus aplink. O kai trumpam išėjau iš kambario, grįžusi radau ją besipuošiančią. Papūga snapu karpė Bobo Choses katalogo lapus ir tas margas popierines juosteles kaišiojo sau tarp plunksnų. Išsipustė abi namų mažosios moterys.

1-IMG_2262 2-IMG_2270 3-IMG_2288 4-IMG_2313

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *