7 DIY dovanos mažam žmogui

1 komentaras
Dovanų gidas / Gražūs daiktai

Aš dažnai balsuoju už pačių pagamintas dovanas. Ypač tais atvejais, kai išgirstu pasiūlymą pirkti dovanų čekį. Todėl čia – 7 dovanų idėjos, kurias prieš eidami į mažylio (3 – 5 m.) gimtadienį galite įgyvendinti patys ir/ar su savo pagalbininkų komanda.

1. Story stones – taip juos vadina angliškai. Akmenėliai – užuominos į vis kitą istoriją. O istorijos gali būti kaip tik nutikusios kartu su gimtadienininku. Tuomet prieš miegą galima daryti burtus ir vietoj pasakos prisiminti nutikimą, kuris, kaip Ū sako, buvo vakar. Nes vakar yra visa praeitis.

1-dyi dovanos

2. Panašu į akmenėlius, bet truputį kitaip – labai reikšmingų radinių krepšys. Keistų šakelių, kriauklių, sagų, senų raktų lobis, kurį galima apžiūrėti, išmainyti, pačiupinėti ir apžaisti.

1-dyi dovanos1

3. Pasakų CD. Šį esu išbandžiusi, dar kai Ū nė nebuvo. Kiek kūrybinio įdomumo turėsit, pažadu! Nes pirmiausia reikia parašyt pasakas, paskui sugalvoti, kaip jas įgarsinti, kokius efektus panaudoti, tuomet jau įrašyti. Turbūt nujaučiat, kad nieko ypatingo turėti nereikia, tik įsijungti diktofoną telefone ar kompiuteryje. O paskui dar įdomioji dalis – disko ir jo viršelio apipavidalinimas.

4. Šešėlių teatro trafaretai. Mačiau, galima nusipirkti už 11 Eur. Bet galima pagaminti ir patiems. Reikės viso labo popieriaus, lazdelių ir vaizduotės pipirų.

1-dyi dovanos2

5. Popierinis/kartoninis lėlių namas arba garažas. Kairysis galbūt reikalauja labiau išreikštos architekto gyslelės, bet atsiverčiantis kaip knyga, atrodo tikrai įgyvendinamas.

1-dyi dovanos3

6. Popierinė lėlė. Arba zuikis. Ir, žinoma, keletas drabužių pasikeitimui.

1-dyi dovanos4

7. Paskutinė idėja tiems, kuriems „kažkaip tai nepatogu tą popierių ar akmenis dovanoti“, net jei jie kainuoja daug širdies ir laiko pinigų. Taigi pristatau – gydytojo komplektas. Vietoje to, kad pirktumėte žaislinį, galite tokį sukurti patys – mažam žmogui tai bus žymiai įspūdingiau. Tikras bintas, respiratorius, švirkštas, pleistriukai (išduodu, jei dar neaptikot – gražiausi paveikslėliniai pleistriukai yra H&M’e) ir kiti rimti reikalai. Jei mokate siūti (ko, labai gaila, aš negebu) jubiliatė/-tas bus priblokštas, jei gaus savo dydžio chalatą su išsiuvinėtu vardu. Beje, šią idėją aptikau dailutėliame Kaley Ann blog’e.

1-dyi dovanos5

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *