Marškinėliai, kad Laurynas ir Domas greičiau pasveiktų

Parašyk komentarą
Gražūs daiktai / Sukurta Lietuvoje

Du mažus berniukus, kurių vardai atsidūrė vienoje antraštėje, vienija ta pati diagnozė. Tiek vienerių metų Laurynas iš Klaipėdos, tiek pusės metukų Domas iš Kazlų Rūdos šiuo metu kovoja su retinoblastoma – akies vėžiu. Tai piktybinis akies navikas, kurio negydant galima netekti akies, o liga gali išplisti į smegenis, plaučius ir kaulus.

Mažiesiems herojams skubiai reikalingas gydymas Šveicarijos Lozanos mieste. Procedūroms, slaugai, kelionių ir apgyvendinimo išlaidoms padengti būtina suma siekia 40-60 tūkst. eurų. O tai – nepakeliamai sunki finansinė našta Domo ir Lauryno tėvams.

Kaip džiaugiuosi, kad tam, jog jiems pagelbėtų, susivienijo didelė ir labai graži komanda. „Kick The Moon“ kartu su „Mamų unija“ ir „Strategic Staffing Solutions International“ užkūrė paramos projektą „Friends/Draugai”. Jie pagamino 630 baltų marškinėlių, kuriuos puošia trys skirtingos ir konkurso būdu atrinkos vaikų iliustracijos. Mažieji dizaineriai, kurių piešiniai ir buvo atspausti ant drabužių  – lietuvės Emilija, Amanda ir Lietuvoje gyvenanti italė Beatrice. „Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje” moksleiviai sutiko tapti paramos akcijos veidais, o pritrenkiančias jų mimikas užfiksavo fotografė Dovilė Dagienė.

3-006_draugas 7-011_draugas 2-004_draugas 1-001_draugas 5-007_draugas 4-005_draugas

Dabar beliko įsigyti šiuos marškinėlius, kurie skirti vaikams nuo trijų iki vienuolikos metų. Jų kaina – 12 Eur ir visi pinigai bus įteikti mažiesiems kovotojams su liga. Galite pirkti internetu „Kick The Moon“ parduotuvėje arba užsukti pas juos „gyvai“ – Vilniuje, Vokiečių g. 6, „Kuku Muku“ kavinėje. Įsivaizduokit, perki vieną dovaną, o iš tikrųjų ją gauna trys žmonės – naujasis marškinėlių šeimininkas ir, žinoma, Laurynas su Domu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *