Instagramo mamos: @playfulmodernkids

Parašyk komentarą
Instagramo mamos

Shanlynne – 23-eji ir ji yra dviejų berniukų mama.  Merginos kuriamą Instagram’o profilį @playfulmodernkids lengva įsižiūrėti dėl gražių kompozicijų ir labai stilingų mažųjų brolių. Pakviečiau ją trumpam interviu ir paklausinėjau, ko nesimato nuotraukose.

06-playfulmodernkids10

Prašau, pristatyk save ir savo šeimą.
Aš – dviejų pasiutusių berniukų, Adonay ir Adonis, mama. Mamos pareigas atlieku ir mažam mėlynam paukšteliui, vardu Mochi. Be šios rolės, dar esu fotografė, iliustratorė, o kažkada, tikiuosi, būsiu ir interjero dizainerė. Esu ištekėjusi už savo nuostabaus sielos bičiulio Francisco. Šiuo metu mes gyvename Amerikoje, nedideliame miestelyje netoli Nešvilio, Tenesio valstijoje. Esu gimusi Čikagoje, tačiau visuomet norėjau gyventi piečiau. Tiesa, neapleidžiam minčių kraustytis, pavyzdžiui, į Torontą ar Barseloną, kur būtų geresnės sąlygos auginti vaikus.

03-playfulmodernkids7

Kalbant apie profesinę svajonę, jau spėjau pastebėti, jog Francisco dažnai įgyvendina tavo sugalvotas dizaino idėjas jūsų namuose. Ar jūs visuomet toks geras tandemas? Ar atsiranda laiko pabūti dviese, be vaikų?
Jei atvirai, ne. Laiko dviese visiškai nėra ir vis labiau vargina bandymas žongliruoti dviejų vaikų poreikiais vienu metu. Tačiau tie mūsų bendri namų projektai ir komandinis darbas atperka intymumo stoką. Nuostabu turėti vyrą, kuris taip puikiai valdo medį. Ypač, iš finansinės pusės, haha. Pasvajojam kada nors kurti vaikų baldų dizainą šeimoms, kurios mėgsta minimalizmą.

07-playfulmodernkids11

Papasakok daugiau apie savo berniukus. Kokie jie? Ir kodėl pasirinkote tokius panašius vardus?
Vyro antras vardas yra Adonay, tad nusprendėme jį perduoti sūnums. Mūsų berniukai – tarsi beprotiška meninė abstrakcija… Kokia tiksliai – niekada negali žinoti. Vyresnėlis gimė 2012 12 12 su papildomais odos ploteliais ant abiejų mažųjų pirštų, todėl iš pradžių mano Instagram’o profilis vadinosi „luckylittletwelve“. Adonay – įvairių reikalų direktorius, todėl viskas turi būti pagal jį. Nors, priklausomai nuo nuotaikos, gali būti meilus ar mielas. Mažylis Adonis – tikras kvailysčių kamuolys. Jam be proto patinka bučiniai ir maistas.

11-playfulmodernkids5 10-playfulmodernkids3

Adonis jau pusantrų. Smalsauju, ar Tu jį vis dar maitini? Ar komfortiškai jautiesi tai darydama viešose vietose?
Taip, vis dar tai darau. Kartais gal ir keistokai jaučiuosi maitindama viešose vietose, bet sulaukiu palaikymo iš kitų mamų. Adonay maitinau iki kol jam suėjo 18 mėnesių ir iš tikrųjų neigiamų reakcijų tuo metu yra buvę. Tačiau dabar jaučiu, kad aplinkinių požiūris jau pasikeitė.

04-playfulmodernkids8

O pati smarkiai pasikeitei, kai tapai mama?
Mama tapau labai jauna, buvau 19-kos. Tuo metu meno koledže kaip tik mokiausi interjero dizainą. Kai susilaukiau Adonay, mečiau studijas. Mane pačią mama paliko vaikystėje ir nors močiutė ėmėsi mano globos, kentėjau nuo depresijos. Laiką dažnai leisdavau vakarėliuose, su gėrimu rankoje.  Prieš atsirandant berniukams, tikrai buvau juodojoje pusėje. Jie ir vedybos kardinaliai pakeitė mano gyvenimą. Neįsivaizduoju, kas ir kur būčiau, jei ne vaikai. Vienintelio, ko noriu, tai baigti savo studijas.

08-playfulmodernkids

Viename iš tavo įrašų kartą perskaičiau: „Neleiskite, kad tos gražios nuotraukos jus apgautų. Pas mane taip pat yra kriauklė, pilna nešvarių indų ir krūva purvinų drabužių. O dar – praėjusią savaitę Adonis, būdamas namuose be sauskelnių, du kartus nusprendė atsiliepti į gamtos šauksmą.“. Surežisuotos realybės klausimas – vienas aktualesnių. Viena vertus, turi suvokti, kad žmonės, kuriuos seki Instagram’e, dalinasi tik pačiomis gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis, kita vertus, ar tikrai būtų įdomu žiūrėti į purvinus indus, kurie visuose namuose atrodo vienodai. Ką manai apie tai? Ar yra didelis skirtumas tarp tavo nuotraukų, kuriomis daliniesi, ir kasdienybės, kuri lieka nenufotografuota?
Kalbant bendrai, manau, kad su Instagram’o „realybe“ – viskas gerai. Kiekvienas dalinasi tuo, kas jį džiugina. Ko nereiktų daryti, tai lyginti savo gyvenimo su kitų žmonių. Nes kiekvienas, kad ir su gražiausiu Instagram’o profiliu, dažnai pergyvena įvairius gyvenimo laikotarpius, kurių tikriausiai neviešina. Beje, naujai atsiradusi Instagram Stories funkcija parodo daugiau tikro gyvenimo, kas, man atrodo, yra labai sveikintina.

01-playfulmodernkids1 05-playfulmodernkids9

Tai dabar – klausimas apie realybę. Ką dažniausiai mėgstate veikti su šeima savaitgaliais?
Savaitgalis su šeima man yra pats geriausias dalykas! Su vyru be galo mėgstame kavą, tad labai dažnai mūsų keliai pasisuka link kavos krautuvėlių ar kavinių. Neaplenkiame ir vietinių sendaikčių turgų.

02-playfulmodernkids4

Ar parekomenduotum tris mamas iš Tenesio valstijos, kurias mėgsti sekti?
O galiu keturias? Jos visos mane labai įkvepia ir žavi: @rzamay @supernovamama @javaholicandtheboy ir @hel_bow.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *