9 Instagramo mamos iš Lietuvos

9 komentarai
Instagramo mamos

Akių ganykla ir vaizdų dalykla – Instagram’as – smagus tuo, kad gali žavėti ir žavėjimosi objektų būti viso pasaulio piliečiams. Tereikia pažaisti su hashtag’ais. Lietuviškoji Instagram’o pusė – kol kas dar atrodo kukliai, todėl favoritų reikia paieškoti. Tačiau dėl šios kompanijos – neabejojau. 9 nuostabios mamos iš Lietuvos (tiesa, ne visos Lietuvoje gyventi pasilikusios), į kurių dienas – tiek paprastas, tiek šventines, taip smagu akis paspiginti.

@a.l.lunn

Žaviąją Lukreciją visuomet traukė jūra, todėl iš Mažeikių iš pradžių išsikrausčiusi į Klaipėdą, vėliau patraukė dar toliau. Šiuo metu ji su vyru, kurį sutiko dviračių parduotuvėje, gyvena Braitone, Anglijoje. Buvę ekstremalaus sporto mėgėjai turi du tokius pat pašėlusius vaikius – tuoj penkių būsiantį Vėją ir dvejų Mėtą. Garbanotos jų istorijos – čia.

3-a.l2 1-a.l 2-a.l1 4-a.l4

@evga

Ji – Evelina. Kartu su vyru dirba IT sferoje, tačiau abu labai domisi dizainu, fotografija ir dažnai žaidžia su šiais pomėgiais. Pirmoji jų „dukra“ ir fotomodelis buvo prancūzų buldogė Luna. Tačiau jau 20 mėnesių visą dėmesį yra prikausčiusi dukrytė Kotryna. Evelina prasitarė, kad ateityje abu su vyru planuoja sujungti savo pomėgius ir patirtis būnant tėvais bendram naujam projektui. Šviesus, švarus ir idėjų pilnas profilis – čia.

3-evga2 2-evga1 4-evga3 1-evga

@ramune_g

Negaliu patikėti, bet Ramunė, tokia valiūkiška, paaugliško veido moteris, – dviejų berniukų mama. Vyriausiam – trylika, todėl jis rečiau patenka į Instagram’ą.  Pati Ramunė – fotografė ir redaktorė. Jai Instagramas patinka, kaip būdas užfiksuoti ir parodyti, kuo gyvena, pačiai neužmiršti smulkmenų, kurios, tuo metu, nepakliuvus telefonui po ranka, kažin ar būtų prisimintos. Pažiūrėkit ir jūs – čia.

3-ramune_g2 1-ramune_g 2-ramune_g1 4-ramune_g4

@globeja

Simona – jau dabar dviejų pupų mama. Trejų Elzė ir neseniai prie šeimynos prisijungusi Smiltė puošia bene kiekvieną nuotrauką. Trys žavios damos dažnai rengiasi Simonos kurtomis suknelėmis. Didelė – mamai, maža – dukrai suknių duetai ypatingai patinka užsienietiems. Simonos drabužių prekės ženklo puslapis – čia, o asmeninis – štai kur.

3-globeja2 2-globeja1 1-globeja 4-globeja3

@vienok.lt

Aliona, kalbant laipsniais ir antpečiais, yra socialinių mokslų daktarė ir trijų vaikų mama. Vyriausias – Domas, o kiti du mažyliai – pametinukai Ignas ir Guostė. Į Instagram’ą Aliona deda juostiniu fotoaparatu nufotografuotas, tuomet išryškintas, atspausdintas ir galiausiai nuskenuotas nuotraukas. Dėl to ir dar todėl, kad Aliona – puiki nepozotų akimirkų fiksuotoja, nuotraukos turi daug gylio ir tikrumo. Kviečiu sekti ją čia.

1-vienok 2-vienok2 3-vienok1 4-vienok3

@alge_ram

Algė – stipriausio lietuviško elektroninio žurnalo „Lamų slėnis“ redaktorė, todėl ir jos Instagram’as pilnas ne tik aplankytų vietų, vaikiškų nuotykių, bet ir nemažai žurnalo kūrybos užkulisių, bei – įkvėpimo. Lankytis pas ją galima čia.

1-alge_ram 3-alge_ram2 4-alge_ram3 2-alge_ram1

@tadam_5

Aistė jau 12 metų gyvena Švedijoje. Ji augina vienuolikos Arną, keturių Tajų ir vienerių Danielą. Praktiškai monochrominiame Aistės Instagram’o profilyje – trys maži stileivos ir jų namai – gražūs, kaip atskiras personažas. Dairytis kviečiu čia.

3-tadam_53 2-tadam_52 1-tadam_5 4-Collages30

@sarunezurba

Šarūnė – žavingai jautrią akį turinti moteris. Sako, kad ji – šiuo metu 100 proc. fotografijoje. Todėl ir didžiąją dalį Instagram’o profilio sudaro kūrybiniai projektai. Tiesa, ne ką mažiau svarbus viso gyvenimo projektas – du jos mažieji – penkerių Upė ir dvejų Agatas. Todėl atsiranda čia ir asmeninių kadrų – dažniausiai iš kelionių, nesvarbu, ar skraidinančių lėktuvu, ar nešančių kojomis iki parduotuvės. Užkulisinis gyvenimas Šarūnei – pats įdomiausias. Į jį galima patekti per čia.

2-sarunezurba2 3-sarunezurba 4-sarunezurba3 1-sarunezurba4

@marla_the_big_tourist

Dar viena, bet labiausiai pasiutusi fotografė sąrašo pabaigai – Rūta aka Marla Singer. Jos vyrą, “Keulė Rūkė“ įkūrėja kalbinau Tėčių projektui čia. Abudu augina mažajį piratą Nikitą ir dar – trankosi po fotosesijas, Paryžių ir greito maisto užkandines. Puikioji šeimyna čia.

1-marla_the_big_tourist 3-marla_the_big_tourist2 2-marla_the_big_tourist1 4-marla_the_big_tourist3

Šiam kartui – tiek! Lauksiu jūsų nuorodų ateities rekomendacijoms.

9 Comments

  1. Pingback: 8 Instagramo mamos iš Lietuvos | Ū ilgoji

  2. Pingback: 10 Instagramo mamų iš Lietuvos | Ū ilgoji

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *