Maži dalykai

1 komentaras
Maži dalykai

Prisikaupė reikalų  – metas rekomendacijoms:

1. Paskelbti Stack Awards nominantai! O tai yra nuostabi proga surasti sau naują įkvėpimo žurnalą, kad be Kinfolk’o būtų kuo papuošti savo Instagram’o feed’ą. Labai linkiu pagūglinti pavadinimus, jei pasirodys negirdėti. Garantuoju, kad tame sąraše sugriebta grietinėlė.

2. Užvakar atsisiunčiau programėlę „Tvarkau Vilnių“ ir pasiskundžiau, kad mūsų kieme nėra rūšiavimo šiukšliadėžių. Smagu tai, kad ten galima skųstis į valias. Anonimiškai. Su nuotraukomis. Ir visuomet matai skundo būseną (Registruota, Perduota ar Atlikta) bei gali užjausti kitus besiskundžiančius.

3. Sumanioji Veronika, sociologė, žurnalistė ir dvynukių mama, neseniai pradėjo rašyti įžvalgų tinklaraštį „Pterodaktilis“. Jei dar neskaitėte, užsukit, paskutiniame įraše ir mudvi su Ūla šmėžuojam.

4. Pagaliau! Didingoji Mažvydo biblioteka įrengė vaikų skyrių. Dar jie siūlo nemokamą priežiūros paslaugą „Žaisloteka“, kai mažylį nuo 3 iki 6 metų keturioms valandoms galima palikti bibliotekos darbuotojų priežiūrai, o patiems eiti marketingo vadovėlių skaityt. Šį savaitgalį, tiesa, dar ten vyks instaliacija-ekskursija šeimai „Kaltūnas“. Autorių pavardės ir aprašymas – intriguoja.

5. Turėjau bėdų su Ūlos nesibaigiančiomis slogomis, tad reikėjo pagalbos ją prižiūrint. Kiek laiko pragaišau su visokiais skelbimais, skambučiais ir susitikimais, geriau nesiguosiu, bet patikimo žmogaus taip ir neradau. Todėl rekomenduoju tokios pačios klaidos nedaryti ir tiesiai kreiptis į „Mama ir auklė“. Užpildote anketą, sumokate 15 Eur auklės suieškojimo mokestį (už vienkartinį reikalą, nes nuolatinės auklės paieškų procesas – atsakingesnis, ilgesnis ir, natūralu, brangesnis) ir jums parenka labiausiai tinkamą žmogų. Man pataikė tiesiai į dešimtuką. Ir taip taikliai per vieną valandą. Tai buvo Metų Atlėgis (nuo žodžio – atlėgti).

6. Nauja vieta pasėdėti ir pavalgyti – Plus Plus Plus. Pliusai maždaug tokie: karštos bandelės sumuštinis su mocarela ir pesto padažu – 1 Eur, alyvuogių, svogūnėlių ir agurkėlių užkanda – 1 Eur, apelsinų sultys – 1 Eur, alus – 1 Eur. Daugiau nebevardinsiu, pas juos visas meniu panašiai atrodo. Kadangi prisidėjau prie tekstinės šitos vietos dalies – šiek tiek žinau virtuvės, o ji tokia, kad didžioji dalis ingredientų vežami iš Ispanijos. Pirmą savaitę jiems gal ne viską pavyksta laiku suvaldyti, bet matosi, kad akys dega.

7. Kad antradieniai būtų geresni, pasijauskite lyg gyventumėte Londone ir eitumėte į Nicer Tuesdays renginį, kuriame įdomūs žmonės pasakoja įdomius dalykus. Kas mėnesį vis naujai! Youtube įrašai – čia.

8. Nauja ir jau Ūlos mėgstamiausia programėlė – Pepi House (lietuvių kūrėjų!), kuriame vyksta inteligentiškos šeimos gyvenimas. Galima žaisti ir dviese, įsijaučiant į skirtingus šeimos narius. Vienas namo aukštas – nemokamai, kiti – jau kainuoja, bet verta tą sumą sumokėti už puikų žaidimą be reklamų.

9. Iliustracijoje – Amsterdame gyvenančių dizainerių „Maison Deux“ supamo arkliuko interpretacija.

Gero savaituodegio!

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *