Maži dalykai

Parašyk komentarą
Maži dalykai

Gruodžio reikalai ir grožiai:

1. Žvėryne įsikūrusi žaislų krautuvėlė „Paukščių pienas“, kurioje ieškodavom dovanų VISIEMS Ūlos draugams – užsidaro. Liūdnojo kraustymosi iš patalpų proga daugybė žaislų išparduodami su didžiulėmis nuolaidomis. Išpardavimo prekės – čia. Gerai bent tai, kad parduotuvė dar veiks internete.

2. Architektas ir vaikiškų knygų autorius Tomas S. Butkus rengia erdvinio lavinimo dirbtuves „Mano miestas“ kiek vyresniems, 7 – 12 metų vaikams ir jų tėvams. Artimiausios dirbtuvės – šį šeštadienį. (mačiau nuotraukas iš praėjusių, rezultatai – antakius keliantys).

3. Tėtis iš šešiamečio piešinių fotošopu sukonstravo „tikrus“ gyvūnus.

4. Youtube peržiūroms kartu su vaikais siūlau temą apie NASA kosminę stotį. Čia – įstabi meditatyvinė ultra HD ekskursija po visą stotį. Čia – ekskursiją veda viena iš kosmonaučių ir komentuoju, kaip valgoma, miegama ir einama į tualetą. O čia – NASA gidas su labiausiai orą valančiais augalais ir jų pavadinimais.

5. Gyvūnų teises ginanti organizacija „Tušti narvai“ vis išleidžia elektroninių knygų, kuriose maistas atrodo nuostabiai net ir ne veganams. Sumuštinių receptai čia, o Kalėdiniai – šičia.

6. Geriausi pasaulio muziejai vaikams – viename sąraše. Na, gal ir nelabai skrupulingai atrinktame, bet progai pasitaikius apsilankyti – reiktų.

7. Vienas didžiausių nuotraukų „bankų“, kuriame medžiagos ieško viso pasaulio dizaineriai, „Getty Images“ paskelbė 2017 metų vizualinius trendus. Arba – gaires, kaip susirinkti daugiau sekėjų Instagram’e.

8. Iliustracijoje – Lietuvoje siūti kiškiai ir lėlės iš „Medvilniukas“ gražuolių kompanijos. O dar – pledai, sapnų gaudyklės bei patalynės komplektai ir pakaitiniai drabužiai pačioms lėlėms – čia. Nekantrauju pasidžiaugti, kad viena dama jau keliauja Ūlai po egle!

Neprapulkit šiuo Kalėdiniu laikotarpiu ir stipriau laikykitės vieni už kitų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *