Maži dalykai #15

Parašyk komentarą
Maži dalykai

1. Gera proga pamatyti tarptautinius spektaklius vaikams – festivalis „KITOKS“, kuris prasideda sausio 12 d., Menų spaustuvėje. Mudvi su Ūla išsirinkome tris pasirodymus: mažiausiems (2-4 m.) skirtas interaktyvus spektaklis „Nemieganti naktis“, kuriame vaikai gyvai reaguoja į judančias projekcijas (iliustracija – viršuje), oro baliono viduje vykstantis „Tripula“ (7-10 m.) ir spektaklis – koncertas „Ritmai iš kosmoso“ (6-10 m.).

2. Jei fotografuojant tamsesnėje patalpoje, prireikia blico, čia – galvotas triukas, kaip sušvelninti jo sukeliamą kontrastą.

3. Pagaliau į parduotuves atėjo ličių sezonas. Jei dar nebandėte, tai pavydžiu jums! Bus malonus atradimas. Ličiai – braškės dydžio vaisiai su grublėta odele. Ją nulupus laukia baltas sultingas minkštimas, skoniu primenantis vynuoges su kriaušėmis. Aš perku ličius ne tik todėl, kad jie neįtikėtinai skanūs, bet ir gera žinoti, jog darai gera savo organizmui. Rašoma, kad ličiai turi labai daug vitamino C, kuris stiprina imuninę ir ypač rekomenduojama šį vaisių valgyti vaikams, peršalimų sezono metu. Visas trylika jo naudų galima sužinoti šiame straipsnyje.

4. Siūlau serialą! Tokį, kuriame laikai kumščius už kiekvieną herojų – kad perplauktų, kad nežūtų ir kad susiporuotų. Planet Earth II yra toks, kad aikčioji kas dešimt minučių ir nenori, jog baigtųsi. O dar grietinėlės gauni pačioje pabaigoje – po dienoraštinę istoriją, kaip viskas buvo filmuojama.

5. Įdomusis Vilniaus garsų žemėlapis, kurį ir pačiam galima papildyti.

6. Filmukas apie tai, kaip gaminami guminukai.

7. Nežinau, ar žinote fotografę Viktoriją Vaišvilaitę Skirutienę ir ar mėgstate jos fotografavimo stilių, bet aš pirmiausia mėgstu tai, kokias tradicijas ji sugalvoja savo vaikų gimtadienio progomis. Pavyzdžiui, Viktorijos dukra Viola savo gimimo dienas švenčia vis kitoje šalyje su teminiu, tą šalį atspindinčiu drabužiu. Šįkart tai nutiko Portugalijoje.

Šiam kartui – tiek!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *