Maži dalykai #19

Parašyk komentarą
Maži dalykai

Sudėjau artimiausius renginius, naujas vietas ir atradimus į vieną nuorodų gniūžtę:

1. Dėl šito labiausiai nekantrauju – šį savaitgalį įvyks pirmas vaikiškos literatūros festivalis „Vaikų Kalėdų sala“. Visą programą rasite čia.

2. Pikantiškais ir natūraliais ledais įvairiose vietelėse prekiavę Ice Dunes įkūrė savo ledainę šalia Halės turgaus. Linkiu aplankyti!

3. Kaip ir kasmet – su komunikacija siaubingai nesusitvarkantis (nežiūrėkit į tą plakatinį paveiksliuką išvis), bet visuomet įdomių dalykų atsivežantis – Tarpautinis animacinių filmų festivalis „Tindirinis“ prasidėjo jau šiandien. Paprastai į vieną programą būna sudėti teminiai trumpametražiai iš įvairių šalių. Yra ir suaugusiems skirtos sekcijos – „Suaugusių žaidimai 16+“ ir „Siurrealistinis pasaulis“. Mėgstantiems eksperimentinę, autorinę animaciją turėtų la-bai patikti.

4. Dar vienas renginys savaitgaliui – šeštadienio „Vegfest kalėdinė mugė“. Pati geriausia proga metuose atrasti naujus sveikus dalykus. Pavyzdžiui, šokoladinį sviestą su beržų cukrumi (nekelia cukraus kiekio kraujyje – ir tinkamas ne tik vaikams, bet ir diabetikams), kuris buvo mano paskutiniosios „Vegfest“ mugės atradimas.

5. „Love Notes“ nuo šiol rūpinsis, kad įvairiose Vilniaus (ir Kauno) vietelėse būtų galima įsigyti kokybiškų užsienietiškų žurnalų. Turiu slaptą sąrašą, ką dar jie atsiveš, tad dabartinės opcijos – toli gražu ne galutinės.

6. Po to, kai Ūla vonios putoms išnaudojo visą mano brangų šampūną, pradėjau intensyviai dairytis vaikiškų ir tinkamos sudėties putų „fabrikėlių“. Čia ant scenos užlipo „Uoga Uoga“ ir pristatė savo vonios putas su apelsinų aliejumi „Kibiras debesų“. Ploju!

7. Tinklaraštininkė ir rankinių+kuprinių+piniginių kūrėja „Toks visoks“, internete atidarė itin estetišką sendaikčių krautuvėlę. Tik pažiūrėkit – čia!

8. Reguliariai įsimylintiems knygas, siūlau nepraleisti progos įsimylėti ir Jūratę Čerškutę. Entuziastingas literatūros kritikės dialogas su Ryčiu Zemkausku „Pasivaikčiojimuose“. Rausta žandai, kaip patiko.

9. Koks gyvenimas su trimete, kuri du metus kiekvieną naktį pabunda tamsoje ir, darydama keistus judesius, žaidžia su savo įsivaizduojamais draugais. Vietoj siaubo filmo, kviečiu pažiūrėti dokumentiką „Can’t Sleep Kid“ – visos 46 min sukeltos į YouTube’ą.

10. Viršutiniame paveikslėlyje – du mieeeeeli (ir man nauji) vaikų prekių ženklai: „Slumberkins“, kuriantys miego draugus ir miego knygas, bei siuvinėti portretai „Aro“.

Tai kur pasimatysim? : )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *