Pasiruošti šventėms

Parašyk komentarą
Maži dalykai

10 dienų – ir jau Kalėdos. Tokiems, kaip aš (nei eglės, nei pusės dovanų dar neturintiems), paruošiau šventinių renginių ir reikalų kalendorių iki Naujų metų.

V I S Ą   G R U O D Į

Šalia pamiklo Karaliui Mindaugui pakabinti išdidinti šviečiantys sodai – „Šventaragio sodai“, kuriuos apžiūrėti galima kad ir susiruošus prie Katedros eglės.

G R U O D Ž I O   1 5 – 1 6 – 17 D.

Šiandien, penktadienį,  18.30 dar galima spėti į „Lamų slėnio“ Kalėdinių vainikų dirbtuves ir susikurti savo namų sienai kalėdinę karūną.

Šį penktadienį ir šeštadienį „V2 Concept Store“ yra pavirtusi ne tik į ypatingų kalėdinių dovanų parduotuvę, bet ir į ypatingų gėlių galeriją, kurioje dvi dienas puokštes, įkvėptas menininkų darbų, suks Vika iš „Flovary“ – Christmas Flowers Gallery. Darbo laikas: penkt. 11.00 – 19.00, šešt. 11.00 – 18.00

Taip pat penktadienį ir šeštadienį 10.00 – 20.00 val. vyks kaip visuomet kitokia Commune Art Kalėdų mugė, kurioje – tik savo pačių gaminti dalykai.

Šeštadienį ir sekmadienį mano mylimais „Miista“ batais prekiaujanti jauki parduotuvė „Vėjas gluosniuose“, kviečia į svečius – Kalėdscope Užupyje. O jie, patikėkite, labai svetingi, ir visuomet turi kažko skanaus, kažko gražaus, ir kažko su nuolaida. Darbo laikas: šešt. 11.00 – 19.00, sekm. 11.00 – 17.00 val.

Šeštadienį ir sekmadienį „Kablyje“ vyks turbūt pagrindinė mugė „Kalėdų Pop Up“. Darbo laikas: šešt. ir sekm. 11.00 – 19.00 val.

G R U O D Ž I O   2 0 D.

Prieš Kalėdas, trečiadienį, 18.30 vyks dar vienos „Lamų slėnio“ Kalėdinių vainikų dirbtuvės, kuriose (beveik tradiciškai) dalyvausim ir mudvi su Ūla.

G R U O D Ž I O   2 1 – 2 3 D.

Tiems spontaniškiems – paskutinės minutės dovanų mugė „Lofte“: Uptown Christmas.

Puiki grafika ir puiki keramika – bute vyksiančioje Dragon Fist kalėdų mugėje. Proga įsigyti K. Strautnieko ar A. Dubros darbų! Laikas: ketv. ir penkt. 17.00 – 21.00 val.

G R U O D Ž I O   2 4 D.

Sendaikčių turgus po Vilniaus Akropolio stogu – nuo 09.00 iki 16.00. Praėjusį savaitgalį apvaikščiojus radau daugybę vintažinių kalėdinių žaisliukų po 0,30 ct ir nemažai potencialių dovanų vaikams. Visi kalbinti prekeiviai sakė, kad bus ir Kūčių dieną.

G R U O D Ž I O   2 7 D.

Tarpšventinis desertas sau – edukacija su kompanija pas Emį iš „Crooked Nose & Coffee Stories“ 12.00 – Pasaulio kavos degustacija.

G R U O D Ž I O   2 9 D.

Labai svarbus koncertas – pagalba sergančiam berniukui: Kovotojo Teodoro gimtadienio koncertas.

Pasisveikinkim, jei pasimatysime!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *