Prieškalėdinis savaitgalis

2 komentarai
Savaitgaliai

Prieš kokius penkis metus viename komise radau kalėdinių vinilų rinkinį. Šešios plokštelės, pilnos 50-tųjų ir gal kokių 60-tųjų melodijų – tokių ir tokių. Todėl kalėdinė nuotaika man įsijungia tuomet, kai ateina sezonas jas užleisti.

Besisukant patefonui, Ūla puošė eglę. Pagalvojom abi, kad reikia bent jau dar vieną kartą panaudoti jos darželio šventės kostiumą. Su mano siuvimo NEgabumais – gelbėjo NEXT, nes viską gavau ten – nuo pėdklenių iki lankelio, tereikėjo pritvirtinti uodegą ir ausis.  Gavosi tokia prabangi, beveik persų veislės katė, Ūlai – “suėjo“, haha.

Dar išduosiu paslaptį, kaip susitariu su mažąja “Frozen“ fanatike nesirengt Elzos ir Anos drabužiais viešumoje. Kai nueinam į parduotuvę ir jį trypčioja prie šitų „teminių“ drabužių, sakau jai, kad gali išsirinkti kažką, bet tegul žino, kad čia – pižama. Tai dabar turi kelis komplektus tokių „pižamų“ ir patenkinta su jomis miega.

Sekmadienį, po pusryčių kepėm imbierinius. Kompaniją savo čiulbesiu palaikė naujoji mūsų draugė – Barbora, kurią vienas labai laiko neturintis poetas perleido į baisiai jos norinčias rankas – t.y. mano. O sausainius darėm pagal naują receptą – be sviesto ir kiaušinių, labiau veganiškai. Gavosi tokie juokingi storuliai. Į kadrą neįpuolė Ūlos improvizacinės sraigės, kirmėlės ir akmenukai.

Mažoji buvo labai patenkinta gamybos procesu dar ir todėl, kad kaip rimta šefė turėjo prijuostę. O ją padovanojo irgi Ūlos mama, siuvanti ne tik juos, bet ir kitus vaikiškus reikalus – užsukit į ulabee pasižvalgyti.

Po kepyklos lėkėm į Menų spaustuvę žiūrėti „Mergaitės su degtukais“. Gražus ir įdomiai atliktas reginys su tiesiogiai filmuojančia ir vaizdą rodančia kamera. Pabaigoje Ūla įjungė ašarų dušą. Maniau, dėl liūdnos istorijos, bet sakė, kad per greitai baigėsi. Tad pasiprašėm apžiūrėti dekoracijų gyvai.

Kaip jūs ir jūsų dovanos? Ar supakuotos? Be galo džiaugiuosi, kad kartu su iliustratore justesmwhr turėsiu ir jums dovaną, tad kokią antrą Kalėdų dieną, jei turėsit noro trumpai atsiplėšti nuo artimųjų, užsukit čia ir tikrai rasit. Linkėjimai!

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *