Instagramo mamos: kelli_murray

1 komentaras
Instagramo mamos

Kaliforniją tikraisiais namais vadinanti Kelli Murray pristato save kaip menininkę ir iliustratorę. 89 tūkst. jos Instagram’o sekėjų kasdien mato baltagalvę šeimą šviesiame, vėjuotame ir akį glostančiais dizaino objektais užpildytame pasaulyje. Paklausiau jos kelių trumpų klausimų – ir Kelli atsakė.

Turi du puikius vaikus. Kaip juos apibūdintum?
Mano dukra Rylee yra trejų. Visi juokauja, kad ji – mažoji mano kopija. Rylee – energinga, kūrybiška, jautri, linksma ir mėgsta žaisdama persirenginėti. Sūnus Cru – šešių mėnesių ir labai teigiamo būdo. Jis tikrų tikriausias mamos berniukas.

5-kelli_murray4 2-kelli_murray9

Prieš šešis metus Kelli pradėjo kelti savo darbus į tinklaraštį, šiandien tai – daug daugiau, kaip pati sako, jos asmenybės pratęsimas. O konkrečiai – vaikų drabužių prekės ženklas Rylee & Cru (pamenat, tokie Kelli mažųjų vardai), kuris vaikus puošia pastelinėmis spalvomis ir Kelli pieštais miško žvėreliais.

1-slider21 8-ryleeandcru 9-ryleeandcru2

Kaip manai, kodėl vaikams reikalingas geras dizainas?
Viena iš privilegijų turint mažus vaikus – galiu jiems pirkti tokius drabužius, kokius noriu, ir jais rengti. Man tai – galimybė perteikti savo stiliaus pojūtį, formuojant jų spintos turinį. Kas yra be galo smagu. Žinau, kad tai nesitęs amžinai, bet manau, kad supažindinimas su geru dizainu tokiame amžiuje gali jiems padėti nusibrėžti savo stiliaus gaires ateityje.

6-kelli_murray7 4-kelli_murray3 3-kelli_murray

Skaitydama apie Tave, susidariau įspūdį, kad esi atvira įvairioms bendradarbiavimo formoms. Koks svarbiausias Tau projektas įvyko pastaruoju metu?
Mėgstu dirbti su panašiai mąstančiais žmonėmis ir kompanijomis. Reikšmingiausios kolaboracijos – tokios, kurios vienokiu ar kitokiu būdu sukelia pokyčius. Pavyzdžiui, prisidėjau prie 31Bits, kompanijos, kuri įgalina Šiaurės Ugandoje gyvenančias moteris per madą, naujos kolekcijos. (31Bits kviečia Ugandos moteris dalyvauti penkių metų programoje, kurioje joms teikiamos sveikatos, švietimo, finansų ir verslo išmanymo paslaugos. Visa tai tiesiogiai finansuojama iš papuošalų pardavimų, tad kiekvienas pirkėjas prisideda prie šių moterų gerovės – Ū pastaba). O pastaruoju metu gavau progą bendradarbiauti su viena mano mėgstamiausių avalynės kompanijų Zuzii ir tapti naujos kolekcijos „Rylee & Cru X Zuzii“, kuri startuos gegužės 8 d. (po keturių dienų! – Ū pastaba), bendraautore. Drabužiai ir bateliai taip gražiai suderėjo, kad nekantraudama laukiu starto!

7-kelli_murray5

1 Comment

  1. Pingback: Plunksninė Rylee & Cru kolekcija | Ū ilgoji

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *