Maži dalykai

8 komentarai
Maži dalykai

Šią savaitę nutiko daug didelių dalykų. Vienas iš jų – pagaliau tyrimais patvirtinta, kad atsikratėm nesibaigiančios, vėl ir vėl užpuolančios Ū slogos. Jei prireiks geriausio ausų, nosies ir gerklės gydytojo pavardės – radau tikrą auksą. O čia mažesni, bet irgi – spausti verti dalykai:

1. Dvi naujos Vilniaus vietos kviečia įkišt nosį ir užuosti jų gaminamus gardėsius. Pradėsiu nuo saldėsių. Šalia Taste Map įsikūrė desertinė „Atostogos“, kurioje eklerai, tartaletės ir sausainiai leidžia patirti kruizą burnoje. Įkūrėjai didžiuojasi naudodami natūralias vaisių tyres ir kitus nesintetinius ingredientus. Džiaugiuosi, kad pastelinį desertinės vizualinį stilių kūrė New! kolegos, o jei atkreipsite dėmesį į užrašus ant dėžučių, jau žinote, kas juos parašė (;

2. Kita skani vieta, kurioje žmonės jau lūkuriuoja eilėmis – naktinė (nes savaitgaliais iki 5-tos ryto dirbanti) falafelių ir humoso užkandinė ZATAR. Beveik viskas joje man patinka – nuo nuoširdžiai lankytojų gausa nustebusių merginų, iki interjero ir, žinoma, pačių falafelių, kuriuos skelbiu savo metų patiekalu! Ach, ir tik vienas dalykas kreivesnis šiame tobulame derinyje – tai užkandinės pavadinimas, visai nelimpantis prie bendros mozaikos.

3. Atsimenat, kaip džiaugiausi atsisiųstomis laikinomis tatuiruotėmis Ūlai? Dabar tai padaryti pasiutėliškai lengva. Lietuvių e.parduotuvė Kickt The Moon jau atsivežė klijuojamų TATTYOO iliustracijų. Pirkti su džiaugsmu galima čia.

4. Kol kas gražiausias, įdomiausias ir labiausiai žandikaulį atkabinantis vaikiškas spektaklis „Tėčio pasaka“, kurį pati gal tris kartus žiūrėjau, pradeda naują sezoną. Du spektakliai jau rugsėjo 20 d.

5. Dar viena knyga, kurios noriu Ūlos asmeninėje bibliotekoje – pirštų antspaudų piešimo gidas „Let’s Make Some Great Fingerprint Art“. Apie knygą filmuką žiūrėti čia, o atsisiųsti – čia.

6. Pakviesti tvarką į vaiko kambarį galima šiomis LEGO daiktadėžėmisMėta Home parduotuvės.

7. Tiesa, šį savaitgalį rekomenduoju vaikus perduoti į senelių arba pusseserių (kaip Ūlos džiaugsmui nutiks jai!) rankas ir aplankyti bent vieną iš puikių renginių: jau vyksta audiovizualinės poezijos festivalis TARP, Vilniaus dokumentinių filmų festivalis ir  Kauno bienalė.

8. Linksmybinės viršelio nuotraukos autorius – Marius Morkevičius, fotografuojantis su savo asistente, kurios šlapią nosį galima įžiūrėti nuotraukos apatiniame dešiniame kampe.

8 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *