Instagramo mamos: missmillemaria

Parašyk komentarą
Instagramo mamos

Miss Mille Maria – viena pirmųjų mano sekamų mamų, kuriai simpatijas skiriu puokštėmis. Ji – tas žmogus, pas kurį smalsu užsukti kasdien. Tai reiškia nesibaigiančias ekskursijas po Kopenhagos meno galerijų ir muziejų užkulisusius kartu su dviem mažom būtybėm. Neįsivaizduojat, kaip krykštavau (o mano vyras balsu juokėsi iš to), kai pati Mille pradėjo sekti Ū Instagram’ą. Tada ir patikėjau, kad yra šansų, jog beveik 12 tūkst. sekėjų turinti nepažįstamoji skirs laiko atsakyti į ką tik pirmuosius puslapius išskleidusio tinklaraščio klausimus. Ir štai prašom – mano susižavėjusioms ir jūsų kantrioms akims – rašytinis pasikalbėjimas.

1-missmillemaria
Mille, kviečiu prisistatyti.
Aš – Mille Maria, Olivijos ir Isabellos mama, Torben žmona. Esu apsigynusi literatūros ir meno istorijos magistro laipsnį, kaip ir mano vyras. Aš dirbu meno srityje, o jis – mokytojauja vidurinėje mokykloje. Esame įsikūrę urbanistiniame multikultūriniame rajone Nørrebro Kopenhagoje, Danijoje. Myliu miestą, su mergaitėmis mėgstu jį tyrinėti. Užaugau mažame miestelyje, į šiaurę nuo Kopenhagos, kur nieko ypatingo nenutinka, todėl kai tik galėjau, išsikrausčiau į miestą ir daugiau nežadu niekada jo palikti.

5-missmillemaria4

Tavo dukrytės – žavingos. Kiek joms metų? Kokios jos asmenybės?
Mano dukros mane įkvepia kaip niekas kitas. Olivia dabar ketverių, o Isabella (arba dažniausiai Bella) tapo dvejų praėjusių metų spalį. Olivia – mąstytoja ir šiek tiek tyli, kai kur nors išeiname. Tačiau namuose ji gali būti valdinga ir daug plepėti. Ji mėgsta viską, kas mergaitiška, svajoja turėti tokio ilgio plaukus, kaip Rapunzel (gūglinu – pas mus šis filmas vadinasi „Auksaplaukė“ – Ū pastaba) ir moka mintinai „Let it Go“ dainą iš „Frozen“ – tiek daniškai, tiek angliškai.

Bella… ne tokia tyli. Bent jau ne tada, kai kur nors išeiname ir juolab ne tada, kai būname namie! Ji turi savo nuomonę ir jei kas nors nevyksta pagal ją, pasaulis apie tai sužinos! Ji gali klykauti, staugti ir isteriškai verkti iki akimirkos, kada gauna tai, ko užsimaniusi. Ir staiga visi garsai dingsta, tarsi kas nors būtų paspaudęs OFF mygtuką. Labai erzina, bet ir truputį juokinga. Bella – bendraujanti. Taip pat mėgsta būti princese, kai įlenda į trim dydžiais per dideles Olivijos sukneles.

1-Desktop150 3-missmillemaria2

Kas Tau patinka Instagram’e? Ar turi savo mėgstamiausią hashtag’ą?
Instagram’ą pradėjau naudoti maždaug prieš pusantrų metų. Prieš tai godžiai pin’inau Pinterest’e (ten esu Missmillemaria). Bet kai tik perpratau visas Instagram’o galimybes ir pamačiau, kaip lengva semtis iš ten įkvėpimo ir bendrauti su puikiais žmonėmis iš viso pasaulio, Pinterest’ui atsirado rimtas konkurentas. Man patinka, kad braukdama per savo srautą, matau daugybės gražių ir įdomių moterų (bei keletos vyrų) kasdienybės vaizdus. Dažnai pasijaučiu taip, lyg būčiau kažko didesnio, nuostabios internetinės bendruomenės, dalimi. Ypač pamaloninta pasijuntu tuomet, kai žmonės man rašo ar siunčia mažų dovanėlių vien todėl, kad jiems patinka mano profilis.

Visi, kurie seka mane Instagram’e, žino, jog menas yra didelė mano gyvenimo dalis. Praleidžiu daugybę laiko muziejuose ir galerijose, todėl esu linkusi varginti (spam’inti?) savo sekėjus nuotraukomis su savo mergaitėmis ir fone esančiais mano mėgstamais meno kūriniais ar naujomis ekspozicijomis. Prieš tai, kai tapau mama, labai daug laiko skirdavau pažintims su meno kūriniais, tad dabar tiesiog imuosi dukras su savimi.

Visai neseniai sukūriau Instagram’o profilį @RockThatMuseumKid, kuriame dalinuosi vaikais muziejuose. Šio profilio tikslas – paskatinti vieni kitus dažniau supažindinti vaikus su menu, parodyti, kad menas gali būti linksmas, įdomus, svarbus. Jei norite prisidėti (ir čia Mille kreipiasi į šių eilučių skaitytojus – Ū pastaba), žymėkite #rockthatmuseumkid ir tokiu būdu jūsų nuotrauka galės patekti į RockThatMuseumKid galeriją. (Dabar giriuosi – pirmasis ne Millės vaikas, atsidūręs šiame profilyje – Ūla su drauge „diskutuojanti“ Nacionalinėje Dailės Galerijoje, po M. Navako darbais – Ū pastaba).

3-Desktop152 4-missmillemaria3

Prie Tavo profilio parašyta, jog esi prekių ženklų ambasadorė (brand rep). Ką tai reiškia, kalbant praktiškai?
Esu trijų daniškų prekių ženklų ambasadorė: @christina_rohde – tikrai nuostabūs, išskirtinai vaikų drabužiai, @enfant_dk – puiki švelnių spalvų apranga vaikams, ir @angulus_official, kurie kuria žaviausius batus vaikams ir suaugusiems. Kaip prekių ženklų ambasadorė, fotografuoju savo mergaites su jų drabužiais bei avalyne ir talpinu nuotraukas į Instagram’ą, kad galbūt įkvėpčiau ir kitus užmesti akį į mano atstovaujamus kūrėjus.

2-missmillemaria1

Pasidalink penkiomis Tave labiausiai įkvepiančomis Instagram’o mamomis.
Vardinu:
@laurapshort: Lauros profilis yra apie kiekvienos dienos grožį, būnant su šeima, gamtą ir nuostabius namus. Jos nuotraukos tokios gražios ir raminančios, kad negaliu į jas atsižiūrėti.

@idalaerke: Ida buvo viena pirmųjų, kurią pradėjau sekti Instagram’e ir „užsikabinau“. Jos vaikai – patys mieliausi, o dizaino skonis – įkvepiančiai subtilus.

@ali__dover: Ali yra labai talentinga fotografė, o jos insta-pasaulis pilnas grožio ir šviesos/šešėlių žaidimo. Pasižiūrėkite patys – suprasite, ką turiu omeny.

@bisoudelou: Jau kuris laikas esu pamilusi Eveline profilį. Dievinu jos šviesias nuotraukas, mielą mažylę Lou ir vaizdus iš judviejų gyvenimo. Eveline taip pat dažnai dalinasi vaizdais iš muziejų ir jie visi tokie gražūs, kad tiesiog privalau juos patalpinti @rockthatmuseumkid profilyje.

@mortilmernee: Louise – taip pat yra danė mama, tik su šeima gyvenanti labai toli nuo mūsų. Ji turi nuostabų stilių, o jos interjero dekoravimo idėjomis negaliu atsižavėti.

2-Desktop151

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *