„Oaks of Acorn“: ping pongas iš Honkongo

Parašyk komentarą
Gražūs daiktai

Bezanne Lau gimė ir užaugo Honkonge, tačiau dizaino studijoms pasirinko Niujorką. Ten ji baigė Parsons School of Design ir įgavo patirties dirbama su skirtingais mados ženklais, skirtais tiek moterims, tiek vaikams. 2013-ieji buvo tie metai, kuomet su savo bendramintėmis Bezanne įkūrė „Oaks of Acorn“. Šio vaikų prekės ženklo nuotraukos (su naujausia pavasario / vasaros kolekcija) ir puošia mūsų interviu.

Dar pirmaisiais šio ženklo gyvavimo metais, „Oaks of Acorn“ man atrodė įdomus ir išskirtinis, tad nepagailėjau komplimentų parašyti ir pačiai Bezanne. Mūsų internetinė pažintis virto „gyva“, kai pasimatėme Paryžiuje vykusioje vaikų mados mugėje „Playtime“. Tuomet čiupinėjau dar tik trečią jų kolekciją, kurios drabužiais šiandien rengiu Ūlą (o vieną naują suknelę ir kiek dėvėtą sijoną, beje, parduodu), o dabar pasakoju, kaip Bezanne reikalai klostosi šiandien.

01-7 04-oaks3

Prisimenu, pasakojai įdomią istoriją apie jūsų pavadinimą. Primink.
Aš užaugau Honkonge ir ten niekada nesu mačiusi ąžuolo. Pirmą kartą tai nutiko, kai atsikrausčiau studijuoti į Niujorką. Būdavo, kad eidavau gatvėmis, nuklotomis nukritusiomis gilėmis, ir galvodavau, kad tai yra pats nuostabiausias dalykas šiame mieste rudenį. Turėjau visą gilių kolekciją ir net darydavau meno kūrinius iš jų. „Oaks of Acorn“ kitais žodžiais – „motinų vaikas“. Kaip ir šis mūsų dizaino projektas.

1-oaks1 05-2 06-19

Kaip jūs vadinate savo naujausią kolekciją?
Šūkiais: „Hong Kiddo Sports Day!“, „Cheer for the athletes!“, „Ping Pong players at their best, Kung Fu Pandas take no rest!“, „Let’s get athletic!“. Šį sezoną mūsų inspiracija – gimtasis ir nuolat skubantis Honkongas. Dinamišką miestą pristatome per sporto prizmę: naudojame ryškią grafiką, su sportu susijusias iliustracijas, tris pagrindines spalvas – raudoną, baltą bei mėlyną ir patogias, judėti nevaržančias drabužių formas. Beje, aš pati buvau mokyklos stalo teniso komandos atstovė, todėl tema man dar ir labai nostalgiška.

08-12 1-oaks

Man la-bai patinka ši kolekcija. Bet, prisipažinsiu, nustebinote! Nes tai – visai kitaip, nei buvo rudenį, kuomet vyravo daug romantiškų kutų, lamų piešiniai ir folkiniai gėlių raštai. Ar tai reiškia, kad dar ieškote savo vizijos ar tiesiog kiekvieną sezoną norite eksperimentuoti?
Mane nuolat veikia labai skirtingi potyriai ir gyvenimiški susitikimai, man nebūdinga prisirišti prie vienos nuotaikos, vieno jausmo ar vieno skonio. Tačiau jei į kolekcijas pažiūrėtume atidžiau, tikrai rastume jungčių ir panašumų.

10-11 07-oaks

Ir pernai tai buvo įvertinta. Britų „Junior Magazine“ rengiami „Junior Design Award“ apdovanojimai jums skyrė auksą „Best Emerging Fashion Brand“ kategorijoje.
Tai man reiškia tikrai daug! Kai sužinojau naujieną, džiaugsmo buvo iki mėnulio. Paprastai manoma, kad žmonės iš Honkongo yra labai sumanūs finansininkai, todėl aš didžiuojuosi galėdama atstovauti artistiškąją gimtinės pusę.

11-oaks2 12-23

Gerai, o jei negalvoji apie dizainą, medžiagas ir sukirpimus, ką labiausiai mėgsti veikti?
Keliaujant muziejų ir galerijų lankymas man – būtinas. Kad ir kiek reikalų turėčiau, stengiuosi suspausti laiką taip, kad aplankyčiau bent vieną parodą. Man patinka žiūrėti senus filmus ir pasvajoti, kaip būtų smagu juose gyventi. Dar mėgstu gaminti ir žiūrėti, kaip Gordonas (Gordon Ramsay – žymus britų šefas ir TV projektų dalyvis – Ū ilgoji pastaba) rėkia ant savo komandos, haha.

www.oaksofacorn.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *