4 Comments

 1. Gaziulka says

  Smagu buvo atrasti šį tavo blogą. Mamiški rūpesčiai, bet kaip tai reta – nebanaliai. O jau Ūlos spinta kokia stiliova, įsivaizduoju. Aš su 3 dukra (po dviejų berniukų) kol kas tiek neatradau, tai smagu pasižvalgyti kas tam mergaičių pasaulyje darosi. Nors su vaikiškų rūbų pirkimu stengiusi nepersistengti, kai kurios tavo nuorodos vis tiek vilioja:)

  • uilgoji says

   Kaip smagu skaityti! Nežinau, ar žinai, bet iš Fotokūdros laikų turiu išsisaugojusi stipriai patikusį tavo autoportretą. Ačiū už komplimentus spintai. Iš tikrųjų, mano politika yra tokia: brangesnius perku ne kasdienai, tad jų dažniausiai nesunešioja ir išaugus už pusę kainos parduodu http://www.muzumazyliai.lt. Ir dar per išpardavimus stengiuos prasisukti. Jei rasi ką įdomaus, būtinai pasidalinki!

 2. Gaziulka says

  Ne, nežinojau, bet visiems savimeilę paglosto tokie dalykai;)
  Tai reiktų kž atrasti jus musumazyliuose, man patinka panašūs portalai – be taupymo, dar ir sveiką protą ir ekologiją palaiko:)
  Ir dar kinfolk’ą iš tavęs nusižiūrėjau, net subscribinau jų Theme guide, mažu kada kokią foto gražią pateikt turėsiu.
  Iš drabužių kol kas toks etapas, kad svarbu šilta ir patogu, tai vilna valdo, o jų kaži kiek stiliovų nelabai. Nors pasitaiko.
  Žd, skaitom, mėgstam ir kitiems rekomenduojam, tau tik sveikatos ir kantrybės auginti, ir užsidegimo – dalintis!

  • uilgoji says

   Man irgi patinka! Dar be tavo išvardintų gerų dalykų, kartais atrandu neįtikėtinų lobių. Kaip pavyzdžiui, 25 metų senumo puikiai išsilaikiusį arbatėlės rinkinį. Mano profilis čia: http://www.musumazyliai.lt/narys/13271-barbora Bet dėl tingulio, esu mažą dalį sukėlusi. Reiks gal pavasarį išsiruošt į turgelį Mokytojų namų kieme.

   Kinoflk’as – tikrai vertas dėmesio ir jų stilistika su taviške gražiai dera. Ačiū, kad skaitot ir už visus palinkėjimus ♥

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *