Maži dalykai

Parašyk komentarą
Maži dalykai

Mažų dalykų ilgas sąrašas:

1. Jean Jullien – ironiškasis iliustratorius (sukūręs Paryžiaus įvykių palaikymo ženklą ir nemažai kitų ikoniškų simbolių), pristato kūrybišką knygelę 2-4 metų vaikams „This Is Not A Book“. Iš anksto užsisakyti ją galima čia.

2. IKEA sukūrė naują žaislinės virtuvėlės modelį. Patinka! Ir pigesnis, ir kompaktiškesnis. Lietuviškoje svetainėje nuotraukų dar nėra (bet galite pažiūrėti skandinaviškoje), užtai Vilniaus parduotuvėje jau čiupinėjau.

3. Prieš keletą dienų grupės Garbanotas Bosistas būgnininkas Jonas į pasaulį išleido savo solinį albumą. Tokioje gražioje romantikoje mano ausys seniai besimaudė. Būtinai įsijunkit šeštadienio ryte – Kabloonak.

4. Šį savaitgalį – paskutinė proga suskaičiuoti Saukos veidus NDG. Ši paroda turbūt jau pirmomis dienomis sumušė lankomumo rekordus, nes per atidarymą žmonių tankis buvo panašus kaip rytiniame autobuse iš Baltupių į Senamiestį. Tik buvo daug maloniau stumdytis tarp dailių ir kvepiančių pečių.

5. Jeigu taip niekad neprisiruošėt užsukti į Chaiką, šis filmukas apie simpatiškos poros verslą, tikrai motyvuos tai padaryti. Labai rekomenduoju tobulos putos latę su migdolų pienu ir visame Vilniuje pagarsėjusius veganiškus keksiukus.

6. Dar viena vieta, viliojanti aplankyti – prabangius desertų skonius ir šviesų interjerą švenčianti Sugamour – akį merkia, kai eini Vokiečių gatve.

7. Pakeiti lokaciją – atrandi naujų dalykų. Alanya – Jasinskio g. esanti rytietiškų dalykų parduotuvė (saldumynų, prieskonių, riešutų ir t.t.). Sako, kad ten baklavos – skaniausios Vilniuje, kaskart šviežiai kepamos turkiškų moterų rankų. Ragavau savo liežuviu!

8. Šiųmečiuose Oskarų apdovanojimuose pasižymėjo ne viena meška. Trumpametražių animacinių filmų kategorijoje geriausia pripažinta The Bear Story. Pažiūrėkit pirmi, prieš rodydami vaikams, kad būtų lengviau paaiškinti, kodėl cirko darbuotojai skriaudžia gyvūnus. Liūdnas, bet tikrai gražus.

9. Noriu laikrodžio. Pamatau lietuviškus Faust. Noriu dar labiau.

10. Viršutinėje iliustracijoje – japoniško stiliaus mediniai indai vaikams iš Poketo. Puikūs!

Su savaitgaliu! Ir linkiu, kad Kazys ausų neišūžtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *