Instagramo mamos: @tomstagram__

Parašyk komentarą
Instagramo mamos

Mamos iš Japonijos – puošia Instagram’ą. Savotišku minimalizmu, natūraliomis faktūromis, preciziškais maisto paveikslėliais, keistomis interjero detalėmis ir netikėtai iššokančiais infantiliais objektais.

03-tomstagram1

Tomoka – viena iš jų. Kartu su vyru, kuris yra kepurių kūrėjas, ji augina dviejų metų sūnų. Moters Instagram’o profilio viršuje yra užrašas „I enjoy Instagram on the weekend.“. „Tai tikrai malonus užsiėmimas, tačiau riboju save, nes nenoriu praleisti per daug laiko. Mieliau su šeima išeiname į netoliese esantį parką ar tiesiog ramiai būname namuose.“ – pakomentuoja.

07-tomstagram7 04-tomstagram4

Svetimšalės akimi žiūrint atrodo, jog Tomokos šeima – moderni, tačiau nepamiršta japoniškų tradicijų. „Vertinu paprastas, rutinines dienas. Manau, jog tai rodo, kad japonai – kuklios širdies žmonės.“

Kaip tik neseniai žiūrėjau dokumentiką apie „bento“ – tradicinę japonišką priešpiečių dėžutę. Jas ruošiant, laikomasi taisyklės, kad kuo daugiau spalvų (juodi dumbliai, žalios ar raudonos daržovės, balti ryžiai, geltonas kiaušinis ir t.t.), tuo patiekalas maistingesnis. Tomoka prisipažino, kad kasdien į darbą pasiima tokį ryšulėlį ir net specialiai man jį nufotografavo.

02-tomstagram 01-tomstagram2

Žaviuosi, kad mažoji Tomokos atžala bene visose nuotraukose pasirodo su unisex’iniais drabužiais. Paklausiau, ar taip ji daro specialiai. „Tiesiog išrenku, kas jam labiausiai tinka.“ – atsako.

05-tomstagram5 08-tomstagram8

Susirašinėjant paaiškėja žavi istorija – Tomoka su dideliu įspūdžiu prisimena kelionę į Lietuvą. „Apie Lietuvą, kaip apie nuostabią šalį man papasakojo tuo metu būsimas mano vyras. Todėl nusprendėme ten nuvykti per savo medaus mėnesį. Mane sužavėjo senamiestis, arkikatedros architektūra, Užupis. O mėgstamiausios vietelės – Halės turgus ir „Mint Vinetu“ knygynas.

Lietuvoje kaip tik lankėmės per jūsų šalies Nepriklausomybės dieną. Pamenu, kad Gedimino prospekte šoko tautiniais drabužiais apsirengę šokėjai. Tai man paliko didžiulį įspūdį.

Mielai aplankyčiau Lietuvą darkart. Iki šiol saugau vilnones raštuotas pirštines, kurių Vilniuje prisipirkau daugybę. Dar labai norėčiau užsukti į vaikų drabužių parduotuves, smalsumą kelia „Bug2hug“ ir „Akuku“. “

11-tomstagram12 09-tomstagram9

Pabaigai – penkios pačios Tomokos rekomenduojamos Instagram’o mamos:

@mog0206meg – susipažinome Instagram’e ir kaip kartais nutinka, paaiškėjo, jog mūsų sūnūs – gimę tą pačią dieną.
@misanotori– ji turi puikų skonį. Norėčiau tokia būti!
@qy84 – japonų muzikantė „Quinka,with a Yawn“, kurianti nuostabias dainas.
@petit_chouchou_k – jos Instagram’o profilis mėgstamas mamų iš viso pasaulio.
@suusuu_sawami – ji puikiai gamina ir daro rankdarbius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *