Maži dalykai

Parašyk komentarą
Maži dalykai

Savaitgalio orai ir norai:

1. Šiandien 12.00 – 15.00 val. paprastai Lietuvoje neprekiaujantis Mummymoon daro išimtį ir kviečia į svečius su didžiulėmis nuolaidomis. Adresas – čia.

2. Pavydžiu Ūlai artėjančio jos gimtadienio, nes jei būtų mano, tai prašyčiau dovanų The Basic minimalistinės juvelyrikos.

3. Žinau, kad Ū ilgosios skaitytojų kompanijoje nemažai netekėjusių ir netgi keletas nevedusių. Tiems, kurie šį statusą turi nebeilgam – gera proga apsilankyti Vestuvių Blusturgyje.

4. Man patinka Tymo turgaus burzgalynas, maisto kvapai, žaidimų aikštelė ir tvenkinėliai už aštuonių žingsnių. Open Kitchen sezono atidarymas prasideda šiandien nuo 11.30. Ūra!

5. Chaika sukūrė tobulą čyzkeiką be jokio čyzo! T.y. veganišką jo versiją. Ragavau, labai gardus!

6. Kartu su savo kolegomis iš New! ir su visapusišku 15min palaikymu, sukūrėme projektą „Interneto Higiena“, skatinantį padoriai elgtis online. Pačius produktus iš tiesų galima įsigyti, visi jie kurti bendradarbiaujant su natūralios kosmetikos gamintojais.

7. Šeštadienio planas – eiti ir pirkti kvepiančios puokštės į Buketų organizuojamą Pavasarinių gėlių kioską Vingio parke. O nuo 17 val. muzikinis performansas su Kabloonak (paklausykit jo čia). Per vidurį dar galite nulėkti į pusiau interaktyvią ir vaikams tikrai patiksiančią Mariaus Jonučio parodą, galerijoje Meno niša, kuri šeštadieniais dirba nuo 12.00 iki 16.00 val.

8. O sekmadienį – viena iš paskutinių progų apsilankyti Operos ir baleto teatre, jau besiruošiančiame uždaryti sezoną. Baletas „Pelenė“ – su dviem pertraukomis karštam šokoladui. Tikrai apsimoka nulėkti į kasas ir iš anksto įsigyti stovimą bilietą už 3 Eur, o paskui jau laisvose vietose ar ant laiptukų pritūpti. Jei pamatysit mus su Ūla, tai drąsiai prieikit sveikintis.

9. Iliustracija – iš vienos mėgstamiausių vaikams skirtų internetinių parduotuvių MINI X, kuri taip gražiai prekiavo tokiais gerais dalykais, kad net pati sukūrė keletą kietų drabužių linijų vaikams. Va tokio kietumo!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *