Maži dalykai #17

Parašyk komentarą
Maži dalykai

Kai vyksta įvairūs dideli dalykai, kartais gerai nuo jų pailsėti ir nukreipti fokusą į mažus. Dalinuosi:

1. Džiaugsmai aplanko, kai mėgstama popierinė istorija virsta spektakliu. Būtent taip nutiko „Laimė yra Lapė“, kurios premjera jau šį šeštadienį 12 val. Vilniaus Mažajame teatre. Gera proga kultūringai užbaigti teatrų sezoną mieste prieš vartymąsi paežerėje ar pajūryje.

2. Jau mano anonsuota knyga „Aromaterapija vaikams“ pagaliau atspausta ir pasiruošusi būti skaitoma. Žalias jos pristatymas su paskaita ir kvepiančiais objektais aprašytas čia.

3. Vasaros kelionėms su vaikais palengvinti – labai praktiškos automobilinės kišenės, į kurias galima sudėti daugiau kantrybės.

4. Patikęs interviu – su pasiutusiu italų fotografu ir žurnalo „Toiletpaper“ bendrasumanytoju – Pierpaolo Ferrari.

5. Mano bičiulė rašytoja Jurga Tumasonytė dalį laiko leidžia dirbdama nepriklausomame knygyne „Eureka!“. Ten įvyksta nemažai kurioziškų situacijų su klientais, kurias, nekeisdama faktų, Jurga aprašo, o čia – perskaitė. Paklausykit – linksma.

6. Žalumynų mėgėjoms – kvepiančios prieskoninės tattoo!

7. Reklamos agentūros, kurioje dirbu, iniciatyva užkurtas pirmas šalies nemokamų nuotraukų stock’as. Jei turit dailių mūsų šalies vaizdų telefonuose – neslėpkit, padovanokit Lietuvai: www.realisbeautiful.lt

8. Iliustracijoje – pasakiškai siuvinėti lininiai drabužėliai iš Lietuvos – „Le Petite Alice“.

Šįkart – tiek!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *