Instagramo mamos: @mesalouettes

Parašyk komentarą
Instagramo mamos

Viskas, susiję su ja – man taip gražu. Net vardas – Matilda, ypatingas. Pristatau mažą interviu su mano Instagram’o bičiule @mesalouettes. O prieš tai dar galite pažiūrėti trumpą filmuką, kuriame – jos įstabi šeima:

Prašau, pristatyk save.
Aš – Matilda. Gyvenu Švedijoje ir esu dviejų mažylių mama. Neseniai persikraustėme iš Geteborgo į mažą miestelį, kuris vadinasi Alingsås. Ten įsigijome pirmus savo namus. Nuo 2011-tų, kai gimė mano vyriausias sūnus Karl, esu tiesiog mama. O prieš tai studijavau Tekstilę ir dizainą. Kiek save prisimenu, visą laiką mėgau piešti. Taip pat stipriai prisijaukinau fotografiją, o mano modeliai dažniausiai, aišku, būna vaikai. Mėgstu fiksuoti mažas akimirkas ir detales iš jų gyvenimo.

7-mesalouttes8

Atrodai labai jauna (ir taip pat labai graži). Ar laikai save jauna mama ir ką tau tai reiškia?
Ačiū labai! Tikrai save laikau jauna mama. Kai gimė Karlas, buvau 22-iejų ir tai nėra labai populiarus amžiaus tarpsnis tapti mama Švedijoje, daugelis moterų kuria šeimas žymiai vėliau. Tačiau man ir mano vyrui tai buvo natūralus ir savaime suprantamas žingsnis mūsų šeimyniniame gyvenime. Būti mama – reiškia susidurti su daugybe naujų iššūkių, atsakomybių ir patirčių, bet tikiu, kad visoms šviežioms mamoms taip nutinka, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Prioritetus tikrai reikia persvarstyti, nes viskas ima suktis aplink vaikus. Kasdien kažką naujo išmokstu, žaidžiu, juokiuosi, kartais verkiu ar rūpinuosi, bet visų svarbiausia, kad esu mylinti ir mylima. Tai man yra pats gražiausias dalykas.

2-mesalouttes2

Negaliu atplėšti akių nuo tavo mažųjų – Edith ir Karl. Jie tokie charakteringi. Ką juose labiausiai mėgsti?
Karl (3,5 metų) yra toks teatrališkas. Jis mėgsta būti dėmesio centre ir aplinkiniams surengia gerų pasirodymų. Dievinu šį jo bruožą. Karlas noriai šneka su kiekvienu sutiktu žmogumi ir priima jį kaip draugą. Tame mažame kūnelyje tiek daug meilės ir humoro! Vieną rytą jis įsiropštė į mūsų lovą ir pasake: „Mama, tėti… manau, kad mūsų šeima yra žavinga”.
Edith (2 metai) – mažas energijos namukas. Ji atrodo tokia miela ir nekalta, bet iš tikrųjų yra kieta mergaitė. Kai ką nors sugalvoja, nenusileidžia, kol nepasiekia tikslo. Tai galbūt nėra pats lengviausias būdo bruožas, bet vis tiek jį labai mėgstu. Ji nebijo galinėtis su savo vyresniu broliu ar strimgalviais nušokti nuo lovos. Manau, kad šiais laikais reikia būti stipria moterimi, o ji tokia tikrai yra. Man ypač patinka jos raudonų plaukų ir žydrų akių kombinacija. Ji tokia ypatinga!

8-mesalouttes71-mesalouttes

Visuomet atkreipiu dėmesį į tavo vaikų aprangą. Man patinka, kaip derini skirtingus prekių ženklus. Ar tau tai užima laiko?
Dievinu vaikų drabužius. Tai – didelis mano hobis. Visuomet stengiuosi atrasti naujų įdomių prekių ženklų, o taip pat ir vintažinių dalykėlių. Iš tiesų, vintažinių drabužių paeiška užima daugiausiai mano laiko. Dažnai apsiperku internetu, nes čia – didesnis pasirinkimas. Mėgstu kurti ir planuoti vaikų aprangos derinius. Dažnai sudedu rytdienos drabužius, kad atsikėlę iškart galėtų rengtis. Man tai – labai smagu!

9-mesalouttes91-mesalouttes10

Ar galėtum pasidalinti savo mėgstamiausiais, kalbant apie vaikų aprangą?
Vieni iš mano mėgstamiausių prekių ženklų yra Bobo Choses, Tiny Cottons, Wolf and Rita (rašiau apie juos čia – Ū pastaba), Caramel Baby & Child. Manau, kad visi išvardinti ženklai turi tą vintažo jausmą, kurį aš ir mėgstu. Jie taip pat yra žaismingi ir mėgstami dėvėti vaikų. Neseniai tapau Red Creek Handmade prekės ženklo ambasadore. Dievinu šiuos drabužius, nes jie tokie patogūs, tačiau tuo pačiu metu – gražūs ir stilingi. Kiekvienas drabužėlis – rankų darbo ir toks tobulas. Man patinka ir keletas švedų vaikų drabužių kūrėjų, tokių kaip Mini Rodini (istorija apie juos čia – Ū pastaba) ir Anive For The Minors. Abu ženklai pristato kūrybiškus bei žaismingus drabužius, o taip pat yra “eco friendly”. O vintažinių drabužių paieškoms geriausiai vieta yra Etsy.com.

4-mesalouttes5 6-mesalouttes1

Pabaigai, kaip įsivaizduoji tobulą šeimos savaitgalį?
Geriausias savaitgalis būna tuomet, kai kartu veikiame kažką paprasto. Prieš keletą savaičių aplakėme nuostabią vietą – Arnhem, kur apžiūrėjome seno vienuolyno griuvėsius. Ten buvo taip tyku, su malonumu ištyrinėjome kiekvieną lopinėlį. Mėgstu supakuoti užkandžius, kai kur nors keliaujame. Tuomet smagu surasti vietelę jiems ir kartu pavalgyti. Taigi tobulas savaitgalis man – kai galiu atrasti naujas vietas, kažką naujo paragauti, sužinoti ir tiesiog gerai praleistą laiką kartu su šeima.

5-mesalouttes4 3-mesalouttes6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *