Pasiruošti Kalėdoms

Parašyk komentarą
Maži dalykai

Oficialu – dabar jau tikrai žiema. Ir iki Kalėdų liko lygiai 24 dienos joms pasiruošti. Šiomis dienomis vyks nemažai Kalėdinių mugių, turgelių ir dirbtuvių, kviečiančių sugauti nuotaiką ir dovanas. Iš „nemažai“ išėmus „ne“, lieka šios:

G R U O D Ž I O  3 D.

Nuo 10.00 iki 16.00 vyks antroji, šįkart kalėdinė veganų mugė VEGFEST. Gera proga paragauti supermaisto ir nusipirkti sau valgiaraščio naujokų. Pirmojoje mugėje per pirmas valandas prekės buvo nušluotos, tad rekomenduoju nepersimiegoti.

Žaislų muziejuje 12.00 – 15.00 vyks Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės. Kaip tik proga aprengti eglę.

Nupinti sau Kalėdų vainiką bus galima dviem būdais: šeštadienį ir sekmadienį 13.00 – 15.00 Lamų slėnio „Pasiganymuose“ (viršelio nuotrauka – iš pernai metų renginio, aut. Guoda Jucevičiūtė) arba šeštadienį 15.00 – 18.00 kartu su „Buketais“ pas Morka Boutique.

G R U O D Ž I O  6 D.

Antradieniais, adresu Pamėnkalnio g. 3 (ties autobusų stotele), pasirodo, vyksta Lėtas turgus. Jame po stogu telpa apie 10 prekiautojų, todėl labai ramiai spėji su visais susipažinti ir išklausyti istorijų. Iš praėjusio parsinešiau italo gaminto pesto, rugsėjį rinkto medaus, ekologiškus burokus ir kanapių arbatos.

G R U O D Ž I O  10 – 11 D.

Bendruomeniškasis Antakalnis savo staiga madingu tapusiame Sapiegų parke rengia vietinio maisto mugę. Pas juos – labai jauku, o ir gera proga pasivaikščioti po patį parką, jei nesat buvę.

„Kablyje“ vyks Kalėdų Pop-Up su visa Lietuvos dizainerių grietinėle, tad didelė tikimybė pirmiausia nusipirkti dovaną sau.

Sekmadienį 12.00 – 16.00 įvyks Kalėdinis žaislų Blusturgis, kuriame bus galima rasti ne tik žaislų, bet ir Kalėdinių papuošimų bei karnavalinių kostiumų. Žinau, kad organizatorės ruošia staigmenų, o jos jau moka.

Visai apie Kalėdas nieko neužsimenantis, bet neabejotinai tinkamas sumedžioti dovanoms – „Paviljono“ knygų savaitgalis su įdomiausiomis leidyklomis ir slapčiausiais knygynais.

G R U O D Ž I O  13 D.

Antradienį ypatingai Kalėdiškai bus nusiteikusi Šv. Stepono gatvė, kuri nuo 14.00 iki 22.00 rengs savo asmeninę Kalėdų mugę ir kvies į gatvėje įsikūrusias krautuvėles.

G R U O D Ž I O  14 – 16 D.

Nuo trečiadienio iki penktadienio ant Tauro kalno esančioje „Pelėdoje“ veiks kasmetinė Commune Art Kalėdų mugė su savo specifine nuotaika ir dalyvių junginiu.

G R U O D Ž I O  22 – 23 D.

Paskutinės minutės dovanas susigriebti galima Last Minute Market „Lofto“ patalpose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *