Interviu su MiniLearners + dovana

1 komentaras
Gražūs daiktai / Sukurta Lietuvoje

Naujausia mano tarpgalaktinė (Instagram’o visatoje) pažintis – iliustratorė, minimalistinių, dažnai – juodai baltų plakatų kūrėja Eglė, žinoma Mini Learners pavadinimu. Kviečiu susipažinti ir jus, o mūsų pokalbio pabaigoje – sužinoti, kaip gauti dovanų du puikius jos plakatus.

1-minilearners

Egle, papasakok šiek tiek apie save. Kur šiuo metu gyveni, kokia veikla užsiimi?
Man 33 metai, esu kilusi iš gražiausio Lietuvos miestelio, Priekulės. Nuo pat vaikystės buvau labai kūrybingas vaikas – piešiau, lipdžiau, klijavau ir kūriau stebuklingus personažus. Pabaigusi Klaipėdos E. Balsio menų gimnaziją, įstojau į Meno istorijos specialybę Vilniaus Dailės Akademijoje. Po bakalauro baigimo patraukiau į Londoną, kur gyvenau 11 metų, ten įgyjau grafikos dizainerės profesiją ir sukūriau šeimą. Paskutinės naujienos – gegužės mėnesį su šeima grižome į Lietuvą ir šiuo metu gyvename Palangoje. Galima sakyti, kad tai yra „pereinamasis“ laikotarpis, daug ko reikia mokytis iš naujo, priprasti prie pasikeitusios Lietuvos. Nors vis dar dirbu grafikos dizainere, pagrindinė mano veikla ir aistra yra „Mini Learners“.

2-minilearners1


Pristatyk, prašau, savo šeimos narius.
Mano šeima – tai vyras Eder, su kuriuo ką tik paminėjome 10 metų santuokos sukaktį, ir sūnus Lucas – jam rugpjūtį suėjo 2 metukai.

6-minilearners6

Ar gerai supratau, „Mini Learners” iš pradžių atsirado, kaip edukacinių žaidimų programėlė? Tačiau dabar pagrindinė tavo misija – puošti vaikų kambarius gauruotų herojų portretais ir padrąsinančiais šūkiais?
Būtent. Programėlės idėja atsirado netikėtai. Tiesiog vieną vakarą su vyru prisėdome, sudarėme planą ir per 2 mėnesius ji buvo „išgimdyta“. Tiesa, tuo metu dar laukiausi ir pilnu etatu dirbau kompanijoje, kurti tekdavo vakarais. Paskui sugalvojau programėlės personažus „perkraustyti“ į plakatus ir tiesiog nebegalėjau sustoti. Kasdien sukurdavau kažką naujo, nes idėjų ir įkvėpimo tikrai netrūko. Ir TAI buvo tas „aha“ momentas, kai supratau, kad visi mano sprendimai ir žingsniai vedė būtent čia.

7-minilearners7

„Don’t grow up”, „Dream big”, „Be brave“ – taip kalba minimalistiniai, bet žaismingi plakatai. Ar toks yra tavo požiūris į vaikystę?
Ne tik į vaikystę, bet ir į visą gyvenimą. Mano nuomone, reikia nepriimti savęs taip jau rimtai, nebijoti svajoti, planuoti ir veikti, net jeigu ir drebi iš baimės ar jaudiniesi, kad atrodysi kvailai. Nes niekad nežinai, kur gali atsidurti, jei išdrįsi žengti pirmą žingsnį.

5-minilearners5


Instagram’e seku nemažai mamų iš viso pasaulio. Dažnai jų nuotraukose šmėžuoja ir tavo kurti plakatai. Kokios klientų istorijos tave labiausiai džiugina?
Dievinu individualius užsakymus. Kartais jie būna susiję su džiugiais, o kartais – liūdnais, bet dažniausiai ypatingai reikšmingais gyvenimo įvykiais. Papasakodamas tuos įvykius ir patikėdamas man juos perteikti ant popieriaus, klientas parodo, kad pasitiki manimi, kaip kūrėju ir žmogumi.

4-minilearners3


Jei kurtum plakatą tėvams (turiu omeny, vyrams), kokį šūkį jiems skirtum?
RAD su nubraukta R ir D vietoje jos (kompiuterinis juokas – Ū pastaba).

3-minilearners2

Kartu su Egle sumanėme jus pasikviesti į Instagram’ą, tad norintiems papuošti mažųjų žmonių kambarį apačioje esančiais plakatais, reiktų sekti mudviejų profilius: @minilearners ir @uilgoji. Konkursas šiuo metu jau baigtas.

1-giveaway_uilgoji

 

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *