Ū ilgoji x justesmwhr: popierinė lėlė

1 komentaras
DIY daiktai / Popierinė lėlė / Sukurta Lietuvoje

Šio popierinio projekto startą taupiau Kalėdų rytui. Labai norėjau pasveikinti jus su šventėmis ir tuo pačiu kiekvienai bei kiekvienam padovanoti kažką apčiuopiamo. Pagal kalėdinę laimingumo skalę, esu maždaug eglės viršūnėje, nes jums skirtą dovaną sukūrė ryškius personažus ir kandžius siužetus piešianti iliustratorė Justė Urbonavičiūtė justesmwhr.

Tad šaunu konfeti ir sveikinu su šventėmis! Štai ČIA (iki sausio 1 d.) kviečiu išpakuoti justesmwhr fantastišką popierinę lėlę su visais karnavaliniais drabužiais. Tai pirmoji lėlė į būsimą popierinių lėlių kolekciją, kurią pildyti kviesiu kaskart vis kitą talentingų pirštų iliustratorių.

Tuo tarpu Justė sutiko papasakosi apie save, savo sukurtą personažę ir netgi pasidalinti vaikystės lėlėmis iš tėvų namų stalčiaus.

1-LELE_JUSTESMWHR

Papasakok apie save – kas tu ir kaip tapai iliustratore?
Labas, aš Justė, piešiu ir fotografuoju. Kiek save pamenu, tai visąlaik vienaip ar kitaip piešiau ir piešiau ir piešiau. Ir sakiau, kad kai užaugsiu, būsiu dailininke. Paskui, kai užaugau, pasukau ne visai į kūrybos pusę, bet kai gaudavau kokį piešimo darbelį, būdavau daug laimingesnė, negu rašydama akademinius rašinius. Kažkuriais metais galiausiai pasižadėjau sau pradėti daugiau tapyti dažais, draugai prispaudė susikurti facebook’o puslapį (kuriame dabar daugiausiai visko ir publikuoju) ir taip susiformavo visa spalvota justesmwhr stilistika.

3-pht_004

Ar pati vaikystėje žaidei su popierinėm lėlėm? Ar jas piešdavai?
Žaidžiau! Pamenu, pirkdavau žurnalus su visokiom popierinėm damom. Tik labai nemėgdavau jų kruopščiai karpyti ir jei pritrūkdavo drabužių, tai dar pati pripiešdavau. Dabar, tėvų namuose, kaip tik suradau savo lėlių kolekciją:

1-01 2-02 3-03

Kaip pristatytum savo kurtą lėlę?
Pati lėlė yra labai paprasta, bet į jos aprangą norėjau sudėti viską, kas man patinka: kosmosą, kaukes, augalus ir žvaigždes. Bepiešdama prisiminiau tėvų ir draugų darželio nuotraukose matytus kalėdinius kostiumus: visokias snieguoles, lapes, karūnas iš blizgančių saldainių popieriukų ir pagalvojau, kad mano lėlė privalo turėt ypatingą karnavalinį garderobą.

1-pht_002 4-pht_005

Juste, ar esi susigalvojusi sau Naujametį palinkėjimą kitiems metams?
Man visąlaik patinka atsigręžti į praėjusius metus ir pamatyti progresą, kad, va, šiemet nupiešiau daug daugiau piešinių nei pernai, kad mano darbus išspausdino šen ar ten. Tada pasidaro ramiau, kad einu teisingu keliu. Tai taip kasmet sau ir palinkiu progresuoti.

Justės gražius darbus galite sekti Facebook’e ir Instagram’e.

2-pht_003

1 Comment

  1. Pingback: Ū ilgoji x Dåhlia KIDS: popierinė lėlė |

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *